Co je co?
Přímé stažení Přímé stažení

Zaregistrujete si vlastní účet přímo na webových stránkách vydavatele hry. Registrovaný účet, spolu s námi poskytnutým digitálním klíčem, Vám umožní stáhnout hru legálně ze stránek výrobce. Stahování není žádným způsobem omezené: Můžete kdykoli hru znovu stáhnout a to i z více počítačů bez časových nebo jiných omezení; výjimkou jsou situace nebo omezení uvedené v popisu hry nebo podle všeobecných podmínek daného produktu.

Origin Origin

Námi poskytnutý klíč je oficiální klíč od Electronic Arts (EA). Klíč se aktivuje přes aplikaci Origin a umožní Vám tak hrát na oficiálních EA serverech a Vaše hra se bude průběžně aktualizovat přes rozhraní Originu. Pro aktivaci našeho klíče přes Electronic Arts jednoduše stáhněte oficiální Origin, vytvořte nový EA účet nebo se nalogujte do Vašeho stávajícího účtu, klikněte na "Aktivace" a zadejte Váš klíč. Aplikace Origin je zdarma ke stažení.

Steam Steam

Námi poskytnutý digitální klíč je oficiální klíč od Steamu (www.steampowered.com - ke stažení zdarma na PC/Mac). Klíč se aktivuje přes Steam a umožní Vám hrát na oficiálních Steam serverech a Vaše hra bude průběžně aktualizována přes Steam platformu. Pro aktivaci našeho klíče přes Steam si ho jednoduše stáhněte, vytvořte si nový účet (nebo přihlaste se prostřednictvím Vašeho stávajícího účtu) a klikněte na Games a dále Activate game on Steam.

Battle.net Battle.net

Námi poskytnutý klíč je oficiální klíč od Battle.netu (www.battle.net - oficiální platforma vydavatele Blizzard Entertainment), který Vám umožní hrát na oficiálních Battle.net serverech a Vaše hra bude průběžně aktualizována přes rozhraní battle.net.

Uplay Uplay

Námi poskytnutý klíč je oficiální klíč pro Uplay - oficiální platforma vydavatele Ubisoft, který Vám umožní hrát na oficiálních serverech a Vaše hra bude průběžně aktualizována přes rozhraní Uplay. Ke každému Uplay produktu je zároveň posílán originální downloader/instalátor pro hru.

Retail Retail

Tento produkt se zdá být ideálním pro hráče, kteří mají originální CD/DVD hry, ale jejich klíč (od CD nebo DVD) byl zablokován nebo odcizen. Vezměte na vědomí, že vydavatel hry nemusí podporovat přímé stažení hry z jeho webových stránek/serverů. Poskytnutý CD klíč pochází z originálního balení hry a Vy budete prvním vlastníkem tohoto CD klíče. Klíč lze použít popř. Pro volně staženou verzi hry z internetu.

Xbox Xbox

Klíče jsou použitelné pro Váš účet u společnosti Microsoft, provozovatele systému Xbox Market Place, doručený klíč aktivujete přes Vaši konzoli, nebo přes oficiální stránky Xboxu.

Krabice Krabice

Jedná se pouze o Box této hry, tzn. kompletní balení, které neobsahuje aktivační/registrační klíč pro tuto hru. Bez originálního klíče není možné hru spustit.

Tento produkt je tedy vhodný pro uživatele, kteří si zakoupili digitální verzi této hry a touží mít krabičku ve své kolekci. Možno také využít pro kupující, kteří májí např. omezený FUP a nebo nechtějí pokaždé stahovat všechny potřebné data z internetu při instalaci.

Doručení ihned Doručení ihned

Hra s tímto symbolem znamená, že digitální klíč hry je přímo na našem skladě a doručí se Vám okamžitě po přijetí platby, v případě využití rychlých plateb je tedy klíč doručen ihned po objednávce.

Doručení do 24H Doručení do 24H

Tento produkt je na externím skladě, po Vaší objednávce jej naskladníme a bude Vám doručen, toto doručení je běžně v rámci minut/hodin, nikdy však nepřesáhne dobu 24h od přijetí platby.

Předobjednávka Předobjednávka

Tento produkt vám bude doručen nejpozději v den vydání.

Ruská lokalizace Ruská lokalizace

Tyto produkty jsou ve funkčnosti zcela totožné s EN/CZ aj. Avšak v základu, tedy po aktivaci neobsahují EN/CZ jazyk, ten je zapotřebí pomocí instalátoru popř. návodu ručně doinstalovat. Návod pro změnu jazyka vždy obdržíte společně s produktem. Dostupné jazykové mutace po aktivaci beze změny jsou většinou jen v ruském jazyce nebo německém jazyce. Neneseme žádnou zodpovědnost za jakékoliv změny (regionální, jazykové aj. v budoucnu). Kupujte tento produkt pouze v případě, že výše uvedenému rozumíte a jste si vědomi případného rizika.

Česká lokalizace Česká lokalizace

Produkt po aktivaci obsahuje již také českou lokalizaci a to v podobě dabingu nebo titulek. U některých produktů tato ikona také může značit dodání instalace/souborů české lokalizace společně s licenčním klíčem.

Anglická lokalizace Anglická lokalizace

Produkt s tímto označením vystihuje Multijazykové verze, které obsahují vice jazykových mutací, avšak neobsahují a ani neposíláme k produktu českou lokalizaci.

VPN VPN

Tento produkt je zapotřebí jednorázově aktivovat pomocí VPN, jedná se o velmi jednoduchý postup, který vyžaduje jen pár kliknutí navíc. Velmi jednoduchý avšak detailní popis je doručen společně s produktem. Neneseme žádnou zodpovědnost za jakékoliv změny (regionální, jazykové aj. v budoucnu). Kupujte tento produkt pouze v případě, že výše uvedenému rozumíte a jste si vědomi případného rizika.

Digifální produkt Digitální produkt

Jedná se o produkty, které jsou distribuovány elektronicky za pomocí Steamu, Originu, Battlenetu, Uplay aj. Dle charakteristiky produktů. Nejedná se tedy o krabicovou verzi a vše Vám bude doručeno v elektronické podobě.

Fyzický produkt Fyzický produkt

Produkt vám bude zaslán poštou, poštovné je v ceně.

Benefit body Benefit body

Za každý nákup získáváte 1% hodnoty nákupu v podobě benefit bodů, které lze libovolně použít jako slevu na další nákupy. 1 benefit bod odpovídá 1 Kč. Benefit body získáte po vyřízení objednávky.