XBOX ONE - Sea of Thieves

S potěšením Vám můžeme oznámit, že online hra se sdíleným herním světem s názvem Sea of Thieves se vylodí 20. března 2018 na rodinu zařízení Xbox One Pozor: Ke hře je potřeba mít aktivní zlaté členství Xbox Live. ... více
Objednací kód: 1904401036
Kód výrobce: GM6-00019
Výrobce: MICROSOFT
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost:
Cena s DPH: Není
Porovnání Oblíbené

S potěšením Vám můžeme oznámit, že online hra se sdíleným herním světem s názvem Sea of Thieves se vylodí 20. března 2018 na rodinu zařízení Xbox One

Pozor: Ke hře je potřeba mít aktivní zlaté členství Xbox Live.

Sea of Thieves je adventura se sdíleným světem plným pirátů, nečekaných nebezpečí a kořisti. Vyzkoušejte si pirátský život, prozkoumávejte a bojujte vtéto neotřelé a zábavné hře pro více hráčů. Vydejte se na plavbu a určete si vlastní pravidla, role acíle ve světě, kde je každá plachta na obzoru další posádka hráčů, od níž se dá čekat cokoli.

Hra Sea of Thieves nabízí v rámci sdíleného světa jedinečný kooperativní multiplayerový zážitek, který v sobě kombinuje vzrušení ze společného dobrodružství s přáteli a nepředvídatelnost dalších událostí. Sea of Thieves navíc podporuje hraní napříč zařízeními zrodiny Xbox Onea PC s Windows 10, takže si na své přijdou všichni bez ohledu na preferovanou platformu.

  • Inovativní kooperativní herní prvky ve sdíleném světě – Utvořte s dalšími hráči pirátskou posádku, která táhne za jeden provaz, plní společné úkoly a dělí se o kořist. Vydáte se na velkolepé výpravy za legendárními artefakty a ukrytými poklady, pořád ale budetevědět, že někde za obzorem na vás číhá hrozba –ostatní hráči. Pod jakou vlajkou plují? A co od vás chtějí?
  • Staňte se piráty, jakými chcete být – Sea of Thieves je hrou ve znamení svobody, kamarádství, dobrodružství a napětí a nabízí tak dokonalý pirátský zážitek. Utvořte s přáteli pirátskou posádku a vydejte se na výpravy scílem objevovat svět či vyhledávat střety. Dokončením výprav získáte zlato, zvýšíte svou reputaci ve světě Sea of Thieves a o krůček se přiblížíte statusu pirátské legendy!
  • Rozvíjející se dobrodružství – Hráči si mohli Sea of Thieves již vyzkoušet díky technickému alfatestu. Jde o unikátní přístup kvývoji AAA hry, jež se tak formuje a dále rozvíjí díky nápadům a připomínkám komunity. Nové způsoby hraní budou odhalovány postupně s vývojem tamního světa.
-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Herní žánr Dobrodružné
PEGI hodnota 16
Lokalizace hry anglická verze
Virtuální realita pro PStation Není
PlayStation MOVE Ne
Datum vydání hry 20.03.18
Kinect pro XBox 360 Ne
Kinect pro XBox One Ne
Herní provedení Ano
Virtuální realita kompatibilní Ne