03. Bohyně v posteli

03.07.2021

Něžně, tak jako by to opravdu byla bohyně, která mu může kdykoliv zmizet mezi prsty, ji začal zkoumat. Mazlil se s dokonale oblými ňadry a ochutnával její bradavky. 

Když upustila luxusní lodičky, náraz o zem Albyho vytrhl ze zasnění. Pomalu od něj ustupovala. Neomylně couvala obývákoložnicí jeho malého bytu přímo k lůžku. Cestou odhodila sáčko od kostýmku, rozepnula halenku a nechala ji ladně sklouznout z ramen. Podprsenka dopadla na zem skoro ve stejný okamžik. Úžasný trik. Pevná oblá ňadra ozdobená něžnými bradavkami se pohupovala v rytmu její chůze. Jako poslední z ní sklouzla minisukně. Jen bílá krajková tanga si nechala.

Honem zul boty, sundal kalhoty a ponožky. Připadal si jako nemotorný golem plný chtíče. Musel se hodně přemáhat, aby se na ni nevrhl jako hladový pes. 

Došel tak blízko, aby cítil její teplo a omamnou vůni parfému. Něžně, tak jako by to opravdu byla bohyně, která mu může kdykoliv zmizet mezi prsty, ji začal zkoumat. Mazlil se s dokonale oblými ňadry a ochutnával její bradavky. Postupně klesal níž přes ploché bříško až ke krajkám. Stáhl je ke kotníkům a líbal její klín. Na oplátku mu konečky nehtů přejela po ramenou. Napřímil se. Na rtech měl ještě chuť jejího ženství. Políbila ho a oplatila mu stejnou mincí. Její doteky byly jako samet. Prsty obdivovala jeho svalnaté tělo. Občas se zarazila u některé z jizev. Poklekla, stáhla z něj trenýrky. Uchopila jeho úd a pečlivě jej olízla. Vzhlédla k němu a když uviděla jeho povzbudivý pohled, obemkla pyj svými rty. Nejen bohyně krásy, ale i erotiky dnes sestoupila na zem, stihl si ještě pomyslet.

Cítil, že se blíží do finále a tak Alici přitáhl zpět k sobě. Povalil ji na postel. Jejich horká těla k sobě přilnula. Když do ní vnikl, lehce vzdechla, což ho ještě víc vzrušilo. Zarývala mu nehty do zad. Občas se chopila iniciativy a vedla ho ona. Jejich končetiny se proplétaly v tanci oddanosti. Vášeň a chtíč se zrcadlily v krůpějích potu. Tempo bylo vášnivější. Dech zrychloval. A byl konec. Leželi na sobě. Oddechovali a cítili jeden druhého. 

Sesunula se z něj. Položila si hlavu na jeho paži. Cítil její zpocené vlasy a mělký dech. Dal jí pusu na ucho. Usmála se.
"Dáš si něco k pití?" zeptal se.
"Stačí voda," a nadzvedla se, aby mohl vytáhnout ruku zpod její hlavy.

Majorův byt nebyl nijak zvlášť velký. Zádveří s věšákem a skříní, obývákoložnice s postelí, stolkem a audiovizuálním systémem. Nad postelí virtuální okno s možností nastavit si asi milion výhledů. Malá sprcha, kam by se oba nevešli, a kuchyňka. Samotnému chlapovi to stačí. Otevřel ledničku. Proč do ní čučíš, když jsi nic nenakoupil, zasmál se sám sobě. Proč by taky nakupoval, když se stěhovat bude až za pár týdnů. Ze skříně vytáhl džbán na vodu a dvě sklenice. Vrátil se s tím do pokoje.
"Nic lepšího teď nevyčaruju," pozvedl džbán s vodou a pokrčil rameny.
Lehl si zpět k ní. Pořád čekal, že se zvedne, obleče a uteče. Ale ani se nehnula. Nahá, překrásná jako zjevení z nejdivočejších představ osamělého chlapa. Přejížděl jí prsty po těle, laskal jí bradavky, zlobil pupík a mazlil se s její hebkou kůží. Usmívala se. Občas jej letmo políbila. Vypadala zasněná a spokojená. Otočila se na bok, položila si hlavu na jeho prsa. Chvíli mu bloudila dlaní po těle a pak usnula. Upravil si polštář pod hlavou a pozoroval ji. 

Čím déle na Alici koukal, tím víc si připadal nepatřičně. Mohla by být jeho dcera. Odhadem jí nebylo víc než dvacet pět. Byla krásná, mladá a asi i úspěšná, když si mohla koupit byt v Kupoli. Tak proč do háje leží v posteli zrovna s ním? S postupným odplavováním všech možných hormonů štěstí začínal mozek bývalého vojáka a člena elitní jednotky pracovat v obezřetnějším režimu. A začínal klást nepříjemné otázky.

Lidské války byly sice už minulostí, ale moc dobře si pamatoval, jak rozvědky začaly používat bio-fázové technologie k získávání citlivých informací. Stačilo vzít nějakou šlapku nebo gigola a správně je upravit. Tihle vylepšení svůdníci pak našli v davu svůj cíl - velícího nebo jinak dobře informovaného důstojníka, kterého dostali do postele a vytáhli z něj citlivé informace. S bio-fázovou technologií to měli docela jednoduché. Například dokázali díky svým vylepšením vylučovat feromony, kterým nedokázal cíl odolat. Při sexu pak docházelo k přenosu hormonů nebo drog, které rozvázaly dotyčnému jazyk.

Bio-fázová a bio-runová technologie byly mistrovským dílem lidí. Alby předpokládal, že ani jeden z původních národů Pernu si nedokázal představit, že by jejich skoro svatá a až mystická technologie mohla být implantována na buněčné úrovni. Sám měl tělo změněné bio-runovou technologií. Nanočástice s runami implantované pod kůži byly lepší než neprůstřelná vesta. Výroba bio-runové technologie byla neskutečně drahá. Runy nepotřebují napájení, dokáží se aktivovat prakticky samy. Ve skutečnosti ten proces nějak řídí neurony z mozku, ale to Albert nepotřeboval chápat. Nákladné runy dostávali jen ti nejlepší. Ti, u nichž si armáda byla jistá návratností investice.

Ostatní armádní adepti na vylepšení dostávali bio-fázové technologie. Co se týče účinnosti, bylo jedno, jestli máte pod kůží tu nebo onu technologii. Ale bio-fáze potřebovala napájení z krystalů a spotřebovávala je. Většinou měl voják u pasu pouzdro na krystaly, které přes "kontakty" napájely dané vylepšení. Člověk si pak musel dost hlídat, aby mu v ten nejmíň vhodný okamžik nedošla energie. A taky bylo potřeba ovládací rozhraní, většinou helma nebo brýle.

Sexy-konstrukty, čili špióni - svůdníci, dostávali vzhledem k nákladům na vylepšení skoro výhradně bio-fáze. Jelikož z podstaty svého nasazení nemohli mít externí pouzdro s krystalem, voperovali jim podkožní implantát, kam se krystal vkládal. A protože nemohli mít ani helmu nebo brýle s ovládacím rozhraním, dostali k vylepšením zdarma lobotomii. Ovládání fáze rovnou do mozku. Většinou byl v ceně i implantát pro nahrávání rozhovorů a mikronálož. Jakmile se konstrukt rozhodl, že už nebude spolupracovat... Bum! Mozek na kaši. 

Albert se snažil ze vzpomínek vydolovat školení, jak odhalit sexy-konstrukt. Obezřetnost v přítomnosti osob, k nimž pociťujete náhlou náklonnost nebo v jejichž blízkosti zažíváte euforii. Vyhýbat se náhodnému sexuálnímu kontaktu. Rada pro vojáky jako stvořená. Prozkoumat místa, kam se nejčastěji implantují schránky na krystaly. Třísla, podpaží, prsa.

Opatrně se vydal zkoumat uvedená místa na těle své společnice. Spokojeně oddychovala. Dotýkal se její hebké kůže a aby to nebylo podezřelé, maskoval své počínání lehkými polibky. Když se dostal ke tříslům, Alice se probudila. Protáhla se jako kočka a mrkla na něj zelenýma očima.
"Teda majore, ty mě nenecháš ani chvilku vydechnout!" Oběma rukama ho vzala za hlavu a z letmých průzkumných polibků třísel ho přesměrovala rovnou do klína. Jak se při průzkumu jejího těla pomalu sunul níž a níž, klečel teď na zemi. Pravda, průzkumná mise ho opravdu vzrušila, o to víc, že nic nenašel. Pevně ji popadl za stehna, přitáhl si ji tak, aby se k její štěrbině dostal více než pohodlně a dopřál Alici pěknou polízanici. Z tichého "ách" se stalo pořádné hekání a škubání. Pustil ji. Otřel si pusu a pomalu jako periskop ponorky sunul svou hlavu nahoru. Měla hlavu podloženou polštářem, dívala se na něj a usmívala se. Byla pořádně udýchaná. Rozhodl se, že ji nenechá odpočívat a že si to dneska užije. 

Konstrukt nejspíš nebude. Nenašel nic, co by mohlo připomínat implantát bio-fáze a Alice se zatím na nic neptala. Hodil si její nohy na ramena a trošku nedočkavě do ní vniknul. Tentokrát to byl Albert, kdo velel celé akci. Přirážel, jako by to mělo být naposled. Otočil ji zadečkem k sobě a udělal jí to do obou otvorů. Neprotestovala, vycházela mu vstříc a jednou rukou mu ještě stíhala dráždit koule. Odpadli skoro zároveň. Chvíli leželi každý zvlášť, oddechovali a snažili se zaostřit z mlžného oparu orgasmu do reality. Otočili se k sobě a začali se líbat.

Tiché zašustění hydrauliky vstupních dveří varovalo exmajora Stráže včas. Odstrčil Alici za sebe a snažil se svou bohyni krýt vlastním tělem. Moc dobře věděl, že mu většina pouličních zbraní díky podkožním runovým implantátům nic neudělá. Ale stát se to před minutou, nedokázal by zareagovat.

Do zádveří obezřetně vstoupil muž s pistolí v ruce a když uviděl, že už ho čekají, zamířil na Albyho a udělal pár rozhodných kroků vpřed. Za ním vpluli do místnosti další dva chlápci. Alice si přitáhla přikrývku až k bradě. Nezvaným hostům ze své krásy neukáže ani kousek.