Dračí Hlídka - Pravidla Pro Začátečníky


V této kategorii si vybereš z variant pravidel Dračí Hlídky PRO ZAČÁTEČNÍKY. Kromě klasického kompletního setu pravidel pro hráče i vypravěče zde najdeš také družinový set pravidel a samostatně prodejné příručky pro hráče nebo vypravěče.

Pravidla pro začátečníky jsou určeny pro postavy na 1.-5. úrovni. Pravidla jsou navíc psána tak, aby je zvládl každý i ten, kdo podobné hry nikdy nehrál.

Na pravidla pro začátečníky od 6. úrovně navazuje další kniha pravidel pro pokročilé

O tom jak se co nejrychleji dostat do hry a jak si ji pořádně užít si můžeš přečíst na blogu, kde sdílím své skoro třicetileté zkušenosti s hraním her na hrdiny. 

Pro usnadnění tvorby dobrodružství se můžeš inspirovat mapami z Domoviny (oficiálního světa Dračí Hlídky).

Většinu her a knih včetně gamebooků, jsem společně se svými dětmi nebo kamarády četl, hrál či jinak otestoval přímo v praxi. Snažím se z toho natočit nejen videa, abych vytvořil produktům vlastní fotky a také popisky doplněné o zážitky a poznatky z praxe, takže se určitě podívej na jednotlivé popisky, kde tyto informace ze života sdílím. Věřím, že ti dokáží odpovědět na většinu otázek, které bys k pravidlům mohl mít. Přesto, pokud potřebuješ cokoliv upřesnit, určitě mě kontaktuj. Každý den v týdnu, včetně soboty i neděle. Na dotazy se během dne od 8 - 22 hod, snažím odpovídat co nejrychleji, takže jestli máš jakékoliv otázky, sem s nimi. ;-)