Fantasy Hry na Hrdiny (RPG)

Známé a populární herní systémy, ale i ty nové, které si teprve hledají místo na slunci. Hry na hrdiny si nejlépe užiješ v partě 3-6 hráčů. Zapomeň na strasti obyčejného života a vydej se vstříc nevšedním zážitkům za branami fantazie.

Kategorie

Exkluzivní set Dračí Hlídka + DOPRAVA ZDARMA

Balení obsahuje - pravidla pro začátečníky
Příručka pro hráče (A4, šitá vazba)
Příručka pro vypravěče (A4, šitá vazba)
2 ks kostek Chessex (1x šestistěnná, 1x desetistěnná)
Univerzální osobní deník
Ukázkové osobní deníky včetně nápovědních listů 

Jako dárek získáš 🎁
3 barevné plakáty formát A3
3 dobrodružství pro okamžitý start  V této kategorii si vybereš ze všeho co patří ke hrám na hrdiny. Kromě klasických setů pravidel pro hráče i vypravěče zde najdeš také družinové sety pravidel, samostatně prodejné příručky pro hráče nebo vypravěče. Barevné plakáty a mapy a další vychytávky rozšiřující světy těchto her.

O tom jak se co nejrychleji dostat do hry a jak si ji pořádně užít si můžeš přečíst na blogu, kde sdílím své skoro třicetileté zkušenosti s hraním her na hrdiny.  

Hry, knihy, gamebooky i spoustu doplňků, jsem společně se svými dětmi nebo kamarády četl, hrál či jinak otestoval přímo v praxi. Snažím se z toho natáčet videa, abych vytvořil produktům vlastní fotky a také popisky doplněné o zážitky a poznatky z praxe, takže se určitě podívej na jednotlivé popisky, kde tyto informace ze života sdílím. Věřím, že ti dokáží odpovědět na většinu otázek, které bys k pravidlům mohl mít. Přesto, pokud potřebuješ cokoliv upřesnit, určitě mě kontaktuj. Každý den v týdnu, včetně soboty i neděle. Na dotazy se během dne od 8 - 22 hod, snažím odpovídat co nejrychleji, takže jestli máš jakékoliv otázky, sem s nimi. ;-)