Online krámek Zona628

Mapa královského města – Ithien (A2)

Mapa jednoho z největších měst světa Domoviny, Ithienu. Detailně rozkreslené město Ithien, může být místem mnoha vašich dobrodružství nejen s Pravidly pro pokročilé. Proveď hrdiny temnými uličkami Čtvrtě pašeráků, navštiv střelným prachem smrdící Ostrov alchymistů a nebo se zastav na pár piv v taverně U Čůrajícího klarinetu. Mapu můžeš použít jako terén a dát městu vlastní příběh. Formát A2 (420 × 594 mm), orientace na šířku, mapa je složená do formátu A4, papír (lesklé lamino) 

199 Kč

Plakát – Strom specializací (A3)

Schématický diagram stromu povolání Dračí Hlídky a z nich vycházejících specializací. Průvodní plakát k pravidlům pro pokročilé. Ideální vybavení každé herny či klubovny. Formát A3 (420 x 297 mm), papír (lesklé lamino), orientace na výšku, plakát dodávám neskládaný, srolovaný do ruličky. 

99 Kč

Dračí Hlídka - Pravidla pro pokročilé - Sběratelská edice

Limitovaná, sběratelská edice v tvrdé vazbě.  Pravidla pro pokročilé obsahují:  Příručku hráče , která tě provede rozvojem a specializací postavy na 6. – 24. úrovni a Příručku vypravěče, která popisuje rychlou tvorbu zápletek, NPC i celého světa .  Součástí sběratelské edice je také exkluzivní balík digitálních ilustrací z těchto knih. Obě knihy jsou v prémiové pevné vazbě.  Formát knih: Pevná  vazba, A4.   Pravidla pro pokročilé jde zakoupit i v měkké vazbě .

999 Kč

Dračí Hlídka - Pravidla pro začátečníky – Kompletní set (v1.1)

Pravidla pro začátečníky - PPZ  KOMPLETNÍ SET.   Tento herní set pravide l pro hráče i vypravěče (PJ) je určen pro začínající dobrodruhy  a pokrývá hru postav na 1.-5. úrovni. Pravidla jsou navíc psána tak, aby je zvládl každý (i ten, kdo podobné hry nikdy nehrál). Zažij fantasy na vlastní kůži!   Obsah balení: Příručka pro hráče (A4, šitá vazba) Příručka pro vypravěče (A4, šitá vazba) 2 ks hracích kostek (1x šestistěnná, 1x desetistěnná) Univerzální osobní deník Ukázkové osobní deníky + nápovědní listy  Na pravidla od 6. úrovně navazuje další kniha pravidel pro pokročilé .    

497 Kč

Dračí Hlídka PPZ – Příručka hráče

Pravidla pro začátečníky - PPZ Příručka pro hráče tě provede tvorbou postavy i hraním samotným na 1. – 5. úrovni. Kromě toho obsahuje i kostky potřebné ke hře (1x šestistěnná a 1x desetistěnná) Tato příručka je určena pro hráče (člena herní družiny) a pokrývá schopnosti postav na 1.-5. úrovni. Pravidla jsou navíc psána tak, aby je zvládl každý (i ten, kdo podobné hry nikdy nehrál). Obsah balení: Příručka pro hráče (A4, šitá vazba) 2 ks hracích kostek (1x šestistěnná, 1x desetistěnná)

288 Kč

Dračí Hlídka PPZ – DRUŽINOVÝ set (v1.1)

Pravidla pro začátečníky - PPZ Exkluzivní balíček pravidel pro celou herní družinu obsahuje 3x Příručku pro hráče, která tě provede tvorbou postavy i hraním na 1. – 5. úrovni  1x Příručku vypravěče, která popisuje tvorbu příběhu a vedení hry.  K tomu náleží i 3x šestistěnná a 3x desetistěnná kostka + Osobní deníky. Obsah balení: 3 ks Příručka pro hráče (A4, šitá vazba) 1 ks Příručka pro vypravěče (A4, šitá vazba) 6 ks hracích kostech Chessex ( 3x šestistenná, 3x desetistěnná) Univerzální osobní deníky Ukázkové osobní deníky + nápovědní listy Na pravidla od 6. úrovně navazuje další kniha pravidel pro pokročilé .  

997 Kč

Dračí Hlídka – Kniha monster + plakát Krkavec zdarma

Kniha monster je sběratelský kousek v pevné vazbě, který vychází v limitovaném nákladu 1.000 ks a jen zde k této knize dostaneš zdarma plakát s motivem krkavce z titulní strany ve formátu A3 Tato kniha je určena všem vypravěčům, kteří hledají inspiraci pro svá dobrodružství. Bestiář obsahuje stovku unikátních tvorů, kteří se velmi liší od běžných monster. Každý z nich má svou vlastní působivou ilustraci, jedinečný příběh, cíle, schopnosti a způsob boje. Navíc u nich nalezneš i možnou zápletku pro družinu. Je jen na tobě, zda ji rovnou použiješ nebo si vymyslíš vlastní.  Neváhej a vyber si bytost, která tvou družinu překvapí! 

797 Kč

Dáma z Agor-Nhat - gamebook

Historicky první gamebook z prostředí RPG Dračí Hlídka. V tomto detektivním dobrodružství pro jednoho hráče se vtělíš do role Eiryona Severina, mladého klerika, který se po devatenácti letech vrací do rodného Smířova na pohřeb svého otce. Hrůzné události ho však krátce na to vyšlou na nebezpečnou cestu po Domovině. Během svého putování následně odhalí nejednu temnou pravdu, jež historie jeho rodu ukrývá. Příběh se odehrává v Domovině – světě hry Dračí Hlídka.  

396 Kč

Hrací kostky Dračí Hlídka - Chessex (K6, K10)

Sada šestistěnné a desetistěnné kostky, tedy jediných kostek, které k hraní Hlídky potřebuješ. Kostky jsou vyráběny v perleťových barvách červených až modrých odstínů. Jejich třpyt připomíná šupiny draka nebo tekoucí lávu. Každá kostka je unikát a vyrábí je pro Hlídku celosvětová jednička na trhu: americká firma Chessex 

59 Kč

Plakát – Svatyně (A3)

Plakát horské trpasličí svatyně Tor Amin, další lokace ze světa Domovina.  Formát A3 (297 x 420 mm), papír (lesklé lamino), orientace na šířku, plakát dodávám neskládaný, srolovaný do ruličky. 

53 Kč

Plakát – Padlá hvězda (A3)

Plakát Padající hvězdy. Grafika obálky dobrodružství Výstřel do tmy.  Formát A3 (297 x 420 mm), papír (lesklé lamino), orientace na výšku, plakát dodávám neskládaný, srolovaný do ruličky. 

53 Kč

Plakát – Krkavec (A3)

Plakát Krkavce střežícího pohřebiště. Grafika obálky z limitované edice Knihy monster Dračí Hlídky. Formát A3 (297 x 420 mm), papír (lesklé lamino), orientace na výšku, plakát dodávám neskládaný, srolovaný do ruličky.

57 Kč

Mapa Domoviny - formát A1

Mapa Domoviny, oficiálního světa Dračí Hlídky . Tato mapa pokrývá severní část území, na němž se nachází království Othion. Formát A1 (594 × 841 mm), orientace na šířku, mapa je složená do formátu A4. papír (lesklé lamino)

199 Kč

    Kategorie


    Komplet vše z herního systém Dračí Hlídky v Zoně628