Licence - Lone Wolf

Jedna stránka, kde najdeš vše co souvisí s Lone Wolfem - Osamělým vlkem, posledním z rytířů Kai. 

Historie a dědictví Lone Wolfa - článek

Osamělý vlk je životním dílem Joea Devera. Od roku 1984 se knih série Lone Wolf prodalo více než 12 milionů výtisků, byly přeloženy do 18 jazyků a získaly řadu mezinárodních ocenění. Lone Wolf významně přispěl ke kultuře fantasy 80. let a pomohl zpopularizovat tzv. gamebooky, knihy ve stylu "vyber si svou cestu".

Knižní a gamebooková série o posledním rytíři Kai je na českém trhu od 90. let díky vydavatelství AFSF. 

Dnes Lone Wolf vychází v novém překladu, kdy kromě patnácti již dříve vydaných dílů se chystá i zbytek série Kai a další díly knih Legendy o Osamělém Vlkovi. Vyšla také dobrodružná hra na hrdiny Lone Wolf.

Magnamund je velice chytlavý fantasy svět s bohatou geografií, historií a zvláštní atmosférou neustálého zápasu dobra a zla

Pro fanoušky je v provozu česká Magnamund wiki, kde nalezneš množství informací o tomto univerzu. 

ZDE si můžeš stáhnout anglickou originální průvodní listinu pro knihy 1-5 Kai, včetně všech užitečných lejster na poznámky, souboje a tabulku náhody včetně přehledu bojových koeficientů. 

ZDE si můžeš stáhnout české průvodní listiny a doplňky pro knihy 1-5 z cyklu Kai.

ZDE si můžeš stáhnout anglickou originální průvodní listinu pro knihy 6-12 Magnakai, včetně všech užitečných lejster na poznámky, souboje a tabulku náhody včetně přehledu bojových koeficientů. 

ZDE si můžeš stáhnout české průvodní listiny a doplňky pro knihy 6-12 z cyklu Magnakai.

Jak děti odtrhnout od monitorů a telefonů?

Já to dokázal díky gamebookům.
O tom jak moje kluky chytlo čtení a hraní Lone Wolfa a pasivní čučení na You Tube získalo slušnou konkurenci si můžeš přečíst v článku zde.