Dračí Hlídka

Nejúspěšnější česká fantasy hra na hrdiny. Nejlépe si ji užiješ v partě 4-6 hráčů starších devíti let. Jde o originální, ryze český projekt. Dračí Hlídku inspirovaly klasické RPG hry jako jsou Dračí Doupě, Dungeons & Dragons a Pathfinder.

Vyzkoušej si ukázková pravidla pro hráče i vypravěče zcela zdarma

Dračí Hlídka - Pravidla pro pokročilé

Exkluzivní set Dračí Hlídka + DOPRAVA ZDARMA

Balení obsahuje - pravidla pro začátečníky
Příručka pro hráče (A4, šitá vazba)
Příručka pro vypravěče (A4, šitá vazba)
2 ks kostek Chessex (1x šestistěnná, 1x desetistěnná)
Univerzální osobní deník
Ukázkové osobní deníky včetně nápovědních listů 

Jako dárek získáš 🎁
3 barevné plakáty formát A3
3 dobrodružství pro okamžitý start  

vše co patří k Dračí HlídceV této kategorii si vybereš ze všeho co patří do herního systému Dračí Hlídky. Kromě klasických setů pravidel pro hráče i vypravěče zde najdeš také družinové sety pravidel, samostatně prodejné příručky pro hráče nebo vypravěče. Barevné plakáty a mapy s motivy Dračí Hlídky, speciální edici dračích kostek, zástěny pro vypravěče a knihy rozšiřující svět této hry.

Pravidla pro začátečníky jsou určeny pro postavy na 1.-5. úrovni. 
Na pravidla pro začátečníky od 6. úrovně navazuje další kniha pravidel pro pokročilé

O tom jak se co nejrychleji dostat do hry a jak si ji pořádně užít si můžeš přečíst na blogu, kde sdílím své skoro třicetileté zkušenosti s hraním her na hrdiny.  

Většinu her a knih včetně gamebooků, jsem společně se svými dětmi nebo kamarády četl, hrál či jinak otestoval přímo v praxi. Snažím se z toho natočit nejen videa, abych vytvořil produktům vlastní fotky a také popisky doplněné o zážitky a poznatky z praxe, takže se určitě podívej na jednotlivé popisky, kde tyto informace ze života sdílím. Věřím, že ti dokáží odpovědět na většinu otázek, které bys k pravidlům mohl mít. Přesto, pokud potřebuješ cokoliv upřesnit, určitě mě kontaktuj. Každý den v týdnu, včetně soboty i neděle. Na dotazy se během dne od 8 - 22 hod, snažím odpovídat co nejrychleji, takže jestli máš jakékoliv otázky, sem s nimi. ;-)