Box na knihy - Lone Wolf: Cyklus Kai (brožovaný)

Poslední kus

Stylový box s potiskem určený pro 1-5 díl brožované série Lone Wolf. Jedná se o samostatný box bez knih - určený těm, kteří si knížky nakoupili samostatně.

Jedná se o samostatný box bez knih, který se hodí všem, co si nakoupili knihy samostatně.

Díky boxu nemusíš Lone Wolfa schovávat v knihovně mezi ostatními knihami. Gamebooky o Osamělém vlkovi si můžeš pěkně vystavit.

149 Kč
cena včetně DPH bez DPH 123 Kč
Skladem

Tento box je určený pro cyklus KAI - díly 1-5 

Gamebooková série o Osamělém vlkovi je rozdělena do několika cyklů: Kai, Magnakai a Grand master, které byli v češtině vydány. Poslední cyklus New order zatím v češtině nevyšel.

Gamebooky v sérii Lone Wolf - vázaná cyklus KAI

Gamebooky v sérii Lone Wolf - vázaná cyklus MAGNAKAI

6. Lone Wolf: Království děsu (vázaná)
7. Lone Wolf: Hrad Smrti (vázaná)

Sbírku knih můžeš doplnit o krásné plakáty formátu A3 s motivem z obalu gamebooků.

Pro lepší orientaci při hře nebo pro absolutní sběratelskou kolekci si můžeš koupit barevné mapy jednotlivých zemí, kde se příběhy Lone Wolfa odehrávají.

Osamělý Vlk proti temnotě vyráží ozbrojený Sommerswerdem.
Ty se vybav nejultimátnější Kai vlčí kostkou. Lepší než tabulka náhody je zvuk desetistěnky kutálející se po stole. Dodej svým soubojům švih a drtivý dopad kostky ve stylu hodném Lone Wolfa.


Box na knihy - Lone Wolf: Cyklus Kai (brožovaný)

Stylový box s potiskem určený pro 1-5 díl brožované série Lone Wolf. Jedná se o samostatný box bez knih - určený těm, kteří si knížky nakoupili samostatně. Jedná se o samostatný box bez knih , který se hodí všem, co si nakoupili knihy samostatně. Díky boxu nemusíš Lone Wolfa schovávat v knihovně mezi ostatními knihami. Gamebooky o Osamělém vlkovi si můžeš pěkně vystavit.

149 Kč

Lone Wolf - Bestiář Magnamundu

Poslední počin z rodiny RPG Lone Wolf – hra na hrdiny. Sborník nepřátel a bestií přináší důležité informace pro vaše dobrodružství v zemích Magnamundu. Každá nestvůra v knize má svou specifickou ilustraci, detailní popis a podrobně popsané herní vlastnosti. V bestiáři naleznete krom temných stvoření jako giakové či zlanbeasti, také bězné tvory – lvy, tygry nebo medvědy. Obry, ogrony. Bandity i piráty. Díky detailním dodatkům se rovněž naučíte nestvůry sami vytvářet a tím obohatit váš herní svět Osamělého vlka o jedinečná stvoření. Bestiář Magnamundu by rozhodně neměl chybět ve sbírce žádného milovníka legendární tvorby Joe Devera. 

567 Kč

Lone Wolf - Hrdinové Magnamundu

Hrdinové Magnamundu přináší hráčům hry na hrdiny Lone Wolf bohatou paletu nových možností pro tvorbu postav. Zatímco v základní příručce jste mohli hrát pouze za člena řádu Kai, nyní budete mít k dispozici mnohem širší výběr. Posuňte hranice svých dobrodružství! Rozšířený průvodce tvorbou postavy s nabídkou nových rysů, schopností a dovedností. Prostřednictvím nových rolí můžete ztvárnit slavné postavy známé z gamebooků o Osamělém Vlkovi – od noodnických záškodníků z Durenoru a dessijských čarodějů po bukanýry ze Shadaki. Archetypy vám umožní vytvořit vlastní jedinečné postavy na základě šablon – kupříkladu darebáka, mága, poutníka, vojáka a další. Přehled vybavení pro všechny role, archetypy a povolání, včetně borské muškety, námořního tesáku nebo smrtící Shiel-fa. Sestavte svou družinu a vydejte se na dobrodružství. Staňte se hrdiny Magnamundu!

767 Kč

Lone Wolf - hra na hrdiny

Připojte se k rytířům řádu Kai v jejich hrdinském boji proti silám temnoty! Lone Wolf – dobrodružná hra na hrdiny na motivy slavné série fantasy gamebooků Joe Devera. Těšit se můžete na epické questy a vzrušující boje ve světě plném nebezpečí a dobrodružství. Prozkoumejte divotvorný svět Magnamundu, úrodný Sommerlund, vyprahlé pouště Vassagonie, páchnoucí hlubiny močálu Danarg či pustiny plné lapků v Temných zemích. Svět klasické fantasy a dobrodružství na vás čeká! Obsah krabice: 6 rytířů Kai připravených ke hře plnobarevná příručka Legendy řádu Kai plnobarevná příručka Výcvik řádu Kai plnobarevná příručka Moudrost řádu Kai žetony a značky podklady a referenční listy barevná mapa Sommerlundu

767 Kč

Lone Wolf: Agarashova lebka

Nový příběh o Osamělém Vlkovi v komiksovém vydání! Agarashova lebka je komiks z univerza Lone Wolfa. Je to vzrušující příběh plný záhad a velkolepých dobrodružství, zasazený do světa Magnamundu. Jeho autorem je oceňovaný Joe Dever a ilustrace k němu vytvořili výtvarníci Cyril Julien a Brian Williams. Patříte-li mezi příznivce žánru meč a magie, rozhodně by ve vaší sbírce neměl chybět. Moudrý rádce Osamělého Vlka Lord Rimoa, byl unesen. Když Osamělý Vlk pátrá po stopách zmizelého přítele, dostane se mu nečekané nabídky pomoci. Ta jej uvrhne do zběsilé noční můry plné krvežíznivých hrdlořezů, mořských démonů a tajuplné temné magie. Jeho odvaha i schopnosti velmistra Kai projdou velice náročnými zkouškami!

197 Kč

Obětování v Ruanonu

Román Obětování v Ruanonu, je v pořadí již 6. díl románové série o Lone Wolfovi – Legendy o Osamělém vlkovi. Bohatství Sommerlundu je přímo spjaté se zlatými doly Ruanonu, odkud království získává tak důležité jmění. Když se jednoho dne ztratí pravidelná dodávka zlata, pojme král Ulnar podezření, že povozy mohly padnout za oběť nenechavým lapkům. Panovník pověří vyšetřováním možné krádeže Osamělého Vlka, rytíře řádu Kai. Pátrání po pravdě zavede mladého hrdinu až na okraj Maakengorgu, kde se bude muset postavit nečekané výzvě - zlu, jež chce zničit jeho milovanou vlast. Spisovatel Joe Dever a John Grant spojili své tvůrčí síly, aby společně napsali sérii románů, Legendy o Osamělém vlkovi, které volně rozvíjí svět z legendární gamebookové série Lone Wolf.

349 Kč

Ve spárech Helgedadu

Ve spárech Helgedagu je v pořádí pátý díl knižní série Legendy o Lone Wolfovi . Poté, co Osamělý Vlk porazil lorda Zagarnu, vytvořil mladý rytíř Kai prostor pro pře a nevraživost mezi dosavadními Pány. V srdci Temných zemí propuknou mocenské boje a Osamělý vlk se ocitá v zajetí. Zdá se, že je klíčem k úplnému ovládnutí říše. Dávná spojenectví jsou jednou pro vždy zničena a o korunu Temných zemí se utkají dva nejsilnější protivníci. 

283 Kč

Hon na zrádce

Hon na zrádce navazuje na svazek Meč slunce. Je součástí románového zpracování gamebooků o Lone Wolfovi od Joe Devera . Kniha sleduje události třetího dílu populární série – Kaltské jeskyně. Sommerlundský král Ulnar V. slíbil svému lidu, že zrádce Vonotar, který přežil bitvu u Holmgardu, bude za své činy potrestán. Naplněním svého slova pověří právě odvážného Lone Wolfa , posledního přeživšího člena řádu Kai . Lone Wolf se musí vydat až rozlehlým ledovým pláním Kalte, aby nenáviděného čaroděje vyhledal a potrestal ho za ohavný čin, který způsobil ztrátu bezpočtu nevinných životů. 

283 Kč

Meč Slunce

V Sommerlundu zuří válka a armády Temného pána Zagarny se přibližují k hlavnímu městu Holmgardu. V nejtemnější hodině může před zkázou uchránit Sommerlund jen jediná věc, síla Sommerswerdu, Meče Slunce. Osamělý Vlk, poslední rytíř z řádu Kai, je králem Ulnarem vyslán, aby přinesl tuto magickou zbraň z Durenoru. Dokáže splnit poslání a zachránit svou vlast, když jej na každém kroku pronásledují zvědové Temnoty? 

257 Kč

Stíny nad řádem Kai

Pouze národ Sommerlunďanů vzdoruje armádě temnoty a podmanění Magnamundu. V čele zoufalého odboje stojí řád Kai a jeho spojenci, čarodějové Bratrstva Křišťálové hvězdy. Vzpurný čaroděj Vonotar však zradí Bratrstvo a ze vzdoru spojí své síly s Temným pánem Zagarnou. Společně ničí vše, co se jim postaví do cesty, a rozpoutají nejzuřivější invazi, jaké byl kdy Sommerlund svědkem. První díl epické série ze světa legendárních gamebooků o Lone Wolfovi – Osamělém vlkovi.

239 Kč

Apoštolové temnoty

Gamebook ze světa Osamělého vlka vás přenese do známých míst. V roli mladičké druidky-učednice Tessy prožijete cestu plnou nebezpečí a vzrušení. Zvládnete dokončit úkol, který vám byl zadán? Necháte se strhnout zoufalstvím nebo se ze samotného dna svých sil odrazíte směrem vzhůru?

197 Kč

  Dice Tray - Dřevěný (Strom)

  Miska pro házení kostek, aby jste je už nikdy nemuseli hledat pod stolem a neustále stavět pobořené komponenty. Misku dodáváme již složenou a plně připravenou k akci. Velikost: 14cm Materiál: Dřevo - barvené(barva Mahagon)

  169 Kč

  Házecí věž - Hrad (velká) Dice Tray

  Házecí věž ve tvaru hradu, velká varianta pohodlně pojme i větší kostky (malá je pro klasické kostky velikosti 16mm). Házení je zábavné zejména pro menší děti a rodičům ušetří nahánění kostek po podlaze. Na věži nechybí popínavý břečťan, mříž a samozřejmě, že tam i straší.  Materiál: PLA, barevné  Barva: šedivá Rozměry: 14x15,5x10cm (výška, délka, šířka)

  639 Kč

  Házecí věž - Hrad (malá) Dice Tray

  Házecí věž ve tvaru hradu, velká varianta pohodlně pojme i větší kostky (malá je pro klasické kostky velikosti 16mm). Házení je zábavné zejména pro menší děti a rodičům ušetří nahánění kostek po podlaze. Materiál: PLA, barevné  Rozměry: 11,5x11,5x6cm (výška, délka, šířka) 

  349 Kč

  Kostka Lone Wolf

  Desetistěnná kostka , inspirovaná dobrodružstvími Lone Wolfa . Místo čísla 0 má vlčí hlavu – symbol Osamělého vlka.   Nepostradatelný pomocník každého rytíře řádu Kai při cestách po Magnamundu.  Průměr kostky je přibližně 15 mm. 

  77 Kč

  Kostka svítící - K10 tyrkysová

  Svítící desetistěnka - hrací kostka s dobře čitelnými čísly 0-9 v tyrkysové barvě, která ve tmě svítí. , Není to ledajaká desetistěnka. Tato ve tmě září . Tajemné světlo vycházející z útrob této kostky navodí jedinečnou atmosféru při hrách na hrdiny. Hodí se ke všelijakým stolním hrám , hrám na hrdiny, gamebookům a hlavně k dračáku.

  45 Kč

  Kostka svítící - K10 růžová

  Svítící desetistěnka - hrací kostka s dobře čitelnými čísly 0-9 v růžové barvě, která ve tmě svítí. , Není to ledajaká desetistěnka. Tato ve tmě září . Tajemné světlo vycházející z útrob této kostky navodí jedinečnou atmosféru při hrách na hrdiny. Hodí se ke všelijakým stolním hrám , hrám na hrdiny, gamebookům a hlavně k dračáku.

  45 Kč

  Kostka procentová průsvitná - K% červená

  Průsvitná procentová desetistěnka K% - hrací kostka s bílými čísly 00-90 v červené barvě. Hodí se ke všelijakým stolním hrám , hrám na hrdiny,  a hlavně k dračáku. Při současném hodu K% a K10 hned zjistíš výsledek hodu. K% jsou desítky a K10 jednotky. Zcela obyčejná kostka, která ti umožní s přáteli zažít neobyčejně dobrou zábavu.

  22 Kč

  Kostka procentová průsvitná - K% zelená

  Průsvitná procentová desetistěnka K% - hrací kostka s bílými čísly 00-90 v zelené barvě. Hodí se ke všelijakým stolním hrám , hrám na hrdiny,  a hlavně k dračáku. Při současném hodu K% a K10 hned zjistíš výsledek hodu. K% jsou desítky a K10 jednotky. Zcela obyčejná kostka, která ti umožní s přáteli zažít neobyčejně dobrou zábavu.

  22 Kč

  Kostka průsvitná - K10 zelená

  Průsvitná desetistěnka - hrací kostka s bílými čísly 0-9 v zelené barvě. Hodí se ke všelijakým stolním hrám , hrám na hrdiny, gamebookům a hlavně k dračáku. Zcela obyčejná kostka, která ti umožní s přáteli zažít neobyčejně dobrou zábavu.

  22 Kč

  Kostka průsvitná - K10 červená

  Průsvitná desetistěnka - hrací kostka s bílými čísly 0-9 v červené barvě. Hodí se ke všelijakým stolním hrám , hrám na hrdiny, gamebookům a hlavně k dračáku. Zcela obyčejná kostka, která ti umožní s přáteli zažít neobyčejně dobrou zábavu.

  22 Kč

  Kostka průsvitná - K6 červená

  Průsvitná šestistěnka - hrací kostka s čísly 1-6 v červené barvě s bílými čísly. Hodí se ke všelijakým stolním hrám , hrám na hrdiny a hlavně k dračáku. Zcela obyčejná kostka, která ti umožní s přáteli zažít neobyčejně dobrou zábavu.

  22 Kč

  Kostka průsvitná - K6 zelená

  Průsvitná šestistěnka - hrací kostka s čísly 1-6 v zelené barvě s bílými čísly. Hodí se ke všelijakým stolním hrám , hrám na hrdiny a hlavně k dračáku. Zcela obyčejná kostka, která ti umožní s přáteli zažít neobyčejně dobrou zábavu.

  22 Kč

  Kovaná železná kostka - K6

  Ručně kovaná šestistěnná hrací kostka o průměru 1,5 cm.   Její povrch je opatřen voskem.  Díky ručnímu kování je každá kostka unikát. Pořiď si tuto nádherně zpracovanou kostku, která tvým hodům dodá patřičnou váhu  a dotvoří jedinečnou atmosféru her na hrdiny díky opravdu osudovému zvuku, který vydávají při dopadu.  Kostky můžeš použít i jako rekvizitu na LARP nebo jako dekoraci do středověké krčmy či doma na poličku.  Pro hraní s těmito kostkami je vhodné využívat dice tray na házení kostek . Jsou totiž těžší a je potřeba s nimi více mrsknout, aby se dobře točily.  Je lepší házet na podložce než mít důlky ve stole.

  80 Kč

  Dvacetistěnka - počítadlo (zdobená-zeleno-bílá)

  Obrovská dvacetistěnná kostka o průměru 3,5 cm s detailně vyvedenými zdobenými číslicemi a směrovou šipkou ukazující na následující číslo.  Hodí se na odpočítávání jakéhokoli kouzla, efektu , nebo čehokoli jiného, s čím se v dračácích setkáš. Poslouží i jako neocenitelná pomůcka pro hráče karetních her 

  140 Kč

  Sada runových kostek - SVÍTÍCÍ

  Černé kostky s čísly a ornamenty run vyvedenými fluorescenční barvou - ve tmě svítí Sada precizně vyvedených kostek s drobounkými gravírovanými nápisy v trpasličích runách , ideální pro hráče her na hrdiny.  Obsahuje sedm kostek: čtyř, šesti, osmi, desíti, dvanácti, dvaceti stěnnou a procentovou kostku Stylové hrací kostky pro RPG s krásně vyvedenými gravírovanými číslicemi, které jsou dobře čitelné. Kostky na obvodu pole zdobí drobné trpasličí runy.   Sada těchto runových kostek tě nenechá na holičkách ani v tom nejtemnějším dungeonu. I v té nejčernější tmě svítí mocnou silou trpasličích run díky které překonáš veškeré nástrahy, které ti DM postaví do cesty.

  420 Kč

  Sada kostek pro RPG průhledná

  Sada stylových hracích kostek pro RPG s krásně vyvedenými gravírovanými číslicemi, které jsou dobře čitelné.   Sada obsahuje sedm kostek: čtyř, šesti, osmi, desíti, dvanácti, dvaceti stěnnou a procentovou kostku Sada těchto průhledných kostek s krvavě rudým písmem bude tvým dobrým pomocníkem při překonávání všech nástrah, které ti DM postaví do cesty.

  170 Kč

  Sada kostek pro RPG tyrkysovo-bílá

  Sada stylových hracích kostek pro RPG s krásně vyvedenými gravírovanými číslicemi, které jsou dobře čitelné.   Sada obsahuje sedm kostek: čtyř, šesti, osmi, desíti, dvanácti, dvaceti stěnnou a procentovou kostku Sada těchto tyrkysových kostek s bílým písmem bude tvým dobrým pomocníkem při překonávání všech nástrah, které ti DM postaví do cesty.

  170 Kč

  Pytlík na kostky Elfí písmo

  Pytlík má kruhovou základnu díky tomu pojme velké množství kostek nebo herních žetonů . Popřípadě i zlatých mincí. Tento bavlněný béžovo-černý stahovací váček na kostky zdobí elfí písmo strážců Země, nápis v sobě skrývá magickou moc starobylého hvozdu. Rozměry váčku jsou 9,5 x 13,5 cm, stahuje se pomocí tkanice s utahovadlem.  

  300 Kč

  Pytlík na kostky barevný drak

  Béžový plátěný stahovací váček na kostky zdobený obrázkem draka.  Pytlík pojme více než jednu sadu kostek. Rozměry váčku jsou 11 x 12 x 0,5 cm, stahuje se pomocí tkanice.  

  230 Kč

  Pytlík na kostky Fabulous Llama

  Černý váček se zářící duhovou Llamou je tu jen pro vás a vaše kostky! Každý pytlík má trochu odlišné barevné schéma, což ho dělá jedinečným.  Rozměry váčku jsou 11 x 12 x 0,5 cm, stahuje se pomocí tkanice. 

  190 Kč

  Kelímek na kostky - Rudý drak

  Kožený kelímek na kostky s víčkem , vyrobený z kůže černého draka. Magická moc kůže tohoto tvora poskytuje majiteli mnohá využití. Jen pozor na nežádoucí pozornost! Kelímek může přilákat rozzuřené draky, kteří budou chtít pomstít svého druha... 

  600 Kč

  Dřevěný Dice Tray - dračí

  Pěkná dřevěná házecí miska s dračím motivem. Zvuk kostek padajících na dřevo dodá hře stylově napínavý nádech a kostky nelétají všude po stole.   Hozený výsledek je pěkně čitelný. Průměr misky je cca 14 cm.

  150 Kč

  Hrací kostky Dračí Hlídka - Chessex (K6, K10)

  Sada šestistěnné a desetistěnné kostky, tedy jediných kostek, které k hraní Hlídky potřebuješ. Kostky jsou vyráběny v perleťových barvách červených až modrých odstínů. Jejich třpyt připomíná šupiny draka nebo tekoucí lávu. Každá kostka je unikát a vyrábí je pro Hlídku celosvětová jednička na trhu: americká firma Chessex 

  59 Kč