Lone Wolf: Království děsu (vázaná)

Šestý díl slavné série gamebooků o rytíři Osamělém Vlkovi a první kniha, kterou začíná cyklus MAGNAKAI (díly 6-12)

Jsi Osamělý Vlk, poslední přeživší rytíř kdysi mocného řádu Kai. Získal jsi zpět knihu Magnakai a rozhodl ses, že řád Kai znovu obnovíš a navrátíš mu násilně odepřenou slávu. K tomu však potřebuješ mocný Kámen vědění z Varetty. Tvá cesta proto vede do nepřátelského Stornlandu.

Formát: 115x165 mm, 328 stran, vázaná vazba

447 Kč
cena včetně DPH bez DPH 447 Kč
Skladem

Po objevení Knihy Magnakai jsi přísahal, že obnovíš svůj klášter a navrátíš řádu Kai jeho zašlou slávu. Abys toho dosáhl, musíš najít kameny vědění, starobylé relikvie, které tě mohou naučit, jak ovládat tajné síly válečnických předků.

V knize KRÁLOVSTVÍ DĚSU začínáš tuto velkolepou výpravu. Tvá cesta tě zavede hluboko do nepřátelské země Stornland, kde se válka, zrada a intriky spiknou, aby ukončily tvé dobrodružství dříve, než skutečně začne.

Pečlivě si vybírej své zbraně a dovednosti, závisí na tom budoucnost Magnamundu!

Království děsu je šestou knihou ze série Lone Wolf a zároveň první knihou z cyklu Magnakai (díly 6-12), ve kterém pátráš po kamenech vědění. Sága Lone Wolf je jedinečné interaktivní fantasy z pera Joe Devera. Každý díl lze hrát samostatně nebo je možné je kombinovat a vytvořit tak souvislý RPG epos.

Nově redigovaný příběh

Nové ilustrace

Bonusové dobrodružství

Navíc v pevné vazbě s krásnou obálkou, jejímž autorem je renomovaný výtvarník Alberto Dal Lago, a barevnou mapou na předsádce.

Lone Wolf: Kaltské jeskyně získal na Databázi knih
vynikající hodnocení 81 %. 

Doplňky k šestému dílu Lone Wolf: Království děsu

Plakát s motivem z obalu gamebooku 
jehož autorem je Alberto Dal Lago. Vyzdob si svůj pokoj nebo klubovnu oblíbeným hrdinou Lone Wolfem.
Formát A3, lesklá křída, rolovaný

Stylová desetistěnná kostka, inspirovaná dobrodružstvími Lone Wolfa. Místo čísla 0 má vlčí hlavu – symbol Osamělého vlka. Stylový doplněk ke gamebookové sérii od Joe Devera. Nepostradatelný pomocník každého rytíře řádu Kai při cestách po Magnamundu

Barevná mapa Stornlandu 
Jedná se o mapu z předsádky knihy, kterou využiješ pro orientaci při hraní.  
Formát A3, lesklá křída, skládaná do formátu A5. 

Kartonový box s potiskem určený pro 1-5 díl vázané série Lone Wolf. Jedná se o samostatný box bez knih, který se hodí všem, co si nakoupili knihy samostatně.

Na co se v novém vydání Lone Wolfa můžeš těšit?

Nově redigovaný příběh

Nové ilustrace

Bonusové dobrodružství

Navíc v pevné vazbě s krásnou obálkou, jejímž autorem je renomovaný výtvarník Alberto Dal Lago, a barevnou mapou na předsádce.

ZDE si můžeš stáhnout anglickou originální průvodní listinu včetně všech užitečných lejster na poznámky, souboje a tabulku náhody.

Gamebooky v sérii Lone Wolf - vázaná

Obálky originálních a českých verzí.

1985
1985
1994 AFSF
1994 AFSF
2014 Mytago
2014 Mytago

Plakát Lone Wolf - Hrad smrti

Plakát k sedmému dílu gamebooku Lone Wolf - Hrad smrti , což je sedmý díl slavné série gamebooků od Joe Devera. Formát plakátu A3 rolovaný , lesklá křída. Výzdoba zdi, kterou potřebuje každý fanoušek Lone Wolfa. 

39 Kč

Plakát Lone Wolf - Království děsu

Plakát k šestému dílu gamebooku Lone Wolf -  Království děsu , což je šestý díl slavné série gamebooků od Joe Devera. Zároveň tímto dílem začíná cyklus MAGNAKAI. Formát plakátu A3 rolovaný , lesklá křída. Výzdoba zdi, kterou potřebuje každý fanoušek Lone Wolfa. 

39 Kč

Plakát Lone Wolf - Stín na písku

Plakát k pátému dílu gamebooku Lone Wolf - Stín na písku , což je pátý díl slavné série gamebooků od Joe Devera. Zároveň se jedná o poslední knihu cyklu KAI. Formát plakátu A3 rolovaný , lesklá křída. Výzdoba zdi, kterou potřebuje každý fanoušek Lone Wolfa. 

49 Kč

Plakát Lone Wolf - Rokle zkázy

Plakát ke čtvrtému dílu gamebooku Lone Wolf - Rokle zkázy , což je čtvrtý díl slavné série gamebooků od Joe Devera. Formát plakátu A3 rolovaný , lesklá křída. Výzdoba zdi, kterou potřebuje každý fanoušek Lone Wolfa. 

49 Kč

Plakát Lone Wolf - Kaltské jeskyně

Plakát k třetímu dílu gamebooku Lone Wolf - Kaltské jeskyně což je třetí díl slavné série gamebooků od Joe Devera. Formát plakátu A3 rolovaný , lesklá křída. Výzdoba zdi, kterou potřebuje každý fanoušek Lone Wolfa. 

49 Kč

Plakát Lone Wolf - Oheň na vodě

Plakát k druhému dílu gamebooku Lone Wolf - Oheň na vodě což je druhý díl slavné série gamebooků od Joe Devera. Formát plakátu A3 rolovaný , lesklá křída. Výzdoba zdi, kterou potřebuje každý fanoušek Lone Wolfa. 

49 Kč

Plakát Lone Wolf - Útok ze tmy

Plakát k prvnímu dílu gamebooku Lone Wolf - Útok ze tmy ,  což je první a nejslavnější díl série gamebooků od Joe Devera. Formát plakátu A3 rolovaný , lesklá křída. Výzdoba zdi, kterou potřebuje každý fanoušek Lone Wolfa.

61 Kč

  Mapa Magnamundu - skládaná

  Fantastický svět Magnamundu, to je luxusní detailní mapa Magnamundu ze světa gamebookové série Lone Wolf . Velkoformátový plakát s originálním papírovým přebalem. Jedinečný dárek pro všechny fanoušky Osamělého vlka a slavných gamebooků o něm. Autorem mapy je Francesco Mattioli , který ji vytvořil ve spolupráci s Joe Deverem. Zpracování graficky navazuje na detaily map, které znáte z gamebooků. O českou lokalizaci se postaralo vydavatelství Mytago. 

  287 Kč

  Mapa Dessi

  Barevná mapa Dessi  země démonů, příšer a mágů kam Osamělého Vlka zavede sedmý díl série gamebooků Lone Wolf. Doplněk ke gamebooku   Hrad smrti .  Formát A3 , křídový papír, skládaná do A5. 

  49 Kč

  Mapa Stornlandu

  Barevná mapa povodí řeky Storn  kam se Lone Wolf vydává v šestém díle série gamebooků o Osamělém Vlkovi.  Doplněk ke gamebooku Lone Wolf   Království děsu . Formát A3 , křídový papír, skládaná do A5.  

  49 Kč

  Mapa Vassagonie

  Barevná mapa pouštní říše Vassagonie ve které se odehrává pátý díl série Lone Wolf Stín na písku, kde dojde k završení cyklu KAI. Doplněk ke gamebooku o Lone Wolfovi Stín na písku. Formát A3 , křídový papíř, skládaná do A5 

  49 Kč

  Mapa Jižního Sommerlundu

  Barevná mapa Jižního Sommerlundu  kde se odehrává napínavý děj čtvrtého dílu série gamebooků o Lone Wolfovi. Mapu ze čtvrtého dílu Rokle zkázy . Formát A3, křídový papír, skládaná do A5 

  49 Kč

  Mapa Kalte

  Barevná mapa Kalte,  doplněk ke gamebooku o Lone Wolfovi.  Jedná se o mapu ze třetího dílu Kaltské jeskyně . Formát A3, křídový papír, skládaná do A5 

  49 Kč

  Mapa Severního Magnamundu - Svobodná království

  Barevná mapa Svobodných zemí z konce světa a Durenoru, které jsou částí Severního Magnamundu.   Stylový doplněk ke gamebookům o Lone Wolfovi. Mapa z předsádky prvního dílu s názvem Útok ze tmy . Tuto mapu využiješ i při pouti druhým dílem Oheň na vodě.    Formát A3 , křídový papír, skládaná do A5 . 

  49 Kč