Lone Wolf: Hrad Smrti (vázaná)

Novinka

Sedmý díl slavné série gamebooků o rytíři Osamělém Vlkovi. Druhá kniha z cyklu MAGNAKAI.

Získat status velmistra Kai znamená najít sedm Kamenů vědění. Hledání dalšího kamene tě zavede do bájné země Dessi. Spřátelení mágové ti doporučí vydat se na cestu do pevnosti Kazan-Oud, jinak známé jako "Hrad smrti".

Formát: 110x160 mm, 296 stran, vázaná vazba

447 Kč
cena včetně DPH bez DPH 447 Kč
Skladem

Jako mistr Kai máš za úkol obnovit řád Kai tím, že shromáždíš ztracené Kameny vědění. První z nich jsi objevil ve starobylém městě Varetta

Pátrání tě nyní zavede do tajemné Dessi, země národa příšer, démonů a mágů. Starší mágové z Dessi ti přislíbili pomoc, ale ta má svou cenu!

‍V knize HRAD SMRTI musíš proniknout do temného panství mocného čaroděje a získat zpět Herdosův kámen. Přežít smrtící pasti a divoké nestvůry v Kazan-Oudu, děsivé pevnosti známe též jako Hrad smrti ze které se ještě nikdo nevrátil živý, je úkol hodný mistra řádu Kai!

Hrad smrti je sedmou knihou ze série Lone Wolf a zároveň druhou knihou z cyklu Magnakai (díly 6-12), ve kterém pátráš po kamenech vědění. Sága Lone Wolf je jedinečné interaktivní fantasy z pera Joe Devera. Každý díl lze hrát samostatně nebo je možné je kombinovat a vytvořit tak souvislý RPG epos.

Nově redigovaný příběh

Nové ilustrace

Bonusové dobrodružství

Navíc v pevné vazbě s krásnou obálkou, jejímž autorem je renomovaný výtvarník Alberto Dal Lago, a barevnou mapou na předsádce.

Lone Wolf: Kaltské jeskyně získal na Databázi knih
vynikající hodnocení 81 %. 

Doplňky k sedmému dílu Lone Wolf: Hrad smrti

Plakát s motivem z obalu gamebooku 
jehož autorem je Alberto Dal Lago. Vyzdob si svůj pokoj nebo klubovnu oblíbeným hrdinou Lone Wolfem.
Formát A3, lesklá křída, rolovaný

Stylová desetistěnná kostka, inspirovaná dobrodružstvími Lone Wolfa. Místo čísla 0 má vlčí hlavu – symbol Osamělého vlka. Stylový doplněk ke gamebookové sérii od Joe Devera. Nepostradatelný pomocník každého rytíře řádu Kai při cestách po Magnamundu

Barevná mapa Dessi 
Jedná se o mapu z předsádky knihy, kterou využiješ pro orientaci při hraní. Nebo jako výzdobu svého doupěte.   
Formát A3, lesklá křída, skládaná do formátu A5. 

Kartonový box s potiskem určený pro 1-5 díl vázané série Lone Wolf. Jedná se o samostatný box bez knih, který se hodí všem, co si nakoupili knihy samostatně.

ZDE si můžeš stáhnout originální průvodní listinu v angličtině včetně všech užitečných lejster na poznámky, souboje a tabulku náhody.

Na co se v novém vydání Lone Wolfa můžeš těšit?

Nově redigovaný příběh

Nové ilustrace

Bonusové dobrodružství

Navíc v pevné vazbě s krásnou obálkou, jejímž autorem je renomovaný výtvarník Alberto Dal Lago, a barevnou mapou na předsádce.

Gamebooky v sérii Lone Wolf - vázaná

Obálky originálních a českých verzí.

1986
1986
1994 AFSF
1994 AFSF
2015 Mytago
2015 Mytago

Plakát Lone Wolf - Hrad smrti

Plakát k sedmému dílu gamebooku Lone Wolf - Hrad smrti , což je sedmý díl slavné série gamebooků od Joe Devera. Formát plakátu A3 rolovaný , lesklá křída. Výzdoba zdi, kterou potřebuje každý fanoušek Lone Wolfa. 

39 Kč

Plakát Lone Wolf - Království děsu

Plakát k šestému dílu gamebooku Lone Wolf -  Království děsu , což je šestý díl slavné série gamebooků od Joe Devera. Zároveň tímto dílem začíná cyklus MAGNAKAI. Formát plakátu A3 rolovaný , lesklá křída. Výzdoba zdi, kterou potřebuje každý fanoušek Lone Wolfa. 

39 Kč

Plakát Lone Wolf - Stín na písku

Plakát k pátému dílu gamebooku Lone Wolf - Stín na písku , což je pátý díl slavné série gamebooků od Joe Devera. Zároveň se jedná o poslední knihu cyklu KAI. Formát plakátu A3 rolovaný , lesklá křída. Výzdoba zdi, kterou potřebuje každý fanoušek Lone Wolfa. 

49 Kč

Plakát Lone Wolf - Rokle zkázy

Plakát ke čtvrtému dílu gamebooku Lone Wolf - Rokle zkázy , což je čtvrtý díl slavné série gamebooků od Joe Devera. Formát plakátu A3 rolovaný , lesklá křída. Výzdoba zdi, kterou potřebuje každý fanoušek Lone Wolfa. 

49 Kč

Plakát Lone Wolf - Kaltské jeskyně

Plakát k třetímu dílu gamebooku Lone Wolf - Kaltské jeskyně což je třetí díl slavné série gamebooků od Joe Devera. Formát plakátu A3 rolovaný , lesklá křída. Výzdoba zdi, kterou potřebuje každý fanoušek Lone Wolfa. 

49 Kč

Plakát Lone Wolf - Oheň na vodě

Plakát k druhému dílu gamebooku Lone Wolf - Oheň na vodě což je druhý díl slavné série gamebooků od Joe Devera. Formát plakátu A3 rolovaný , lesklá křída. Výzdoba zdi, kterou potřebuje každý fanoušek Lone Wolfa. 

49 Kč

Plakát Lone Wolf - Útok ze tmy

Plakát k prvnímu dílu gamebooku Lone Wolf - Útok ze tmy ,  což je první a nejslavnější díl série gamebooků od Joe Devera. Formát plakátu A3 rolovaný , lesklá křída. Výzdoba zdi, kterou potřebuje každý fanoušek Lone Wolfa.

61 Kč

  Mapa Magnamundu - skládaná

  Fantastický svět Magnamundu, to je luxusní detailní mapa Magnamundu ze světa gamebookové série Lone Wolf . Velkoformátový plakát s originálním papírovým přebalem. Jedinečný dárek pro všechny fanoušky Osamělého vlka a slavných gamebooků o něm. Autorem mapy je Francesco Mattioli , který ji vytvořil ve spolupráci s Joe Deverem. Zpracování graficky navazuje na detaily map, které znáte z gamebooků. O českou lokalizaci se postaralo vydavatelství Mytago. 

  287 Kč

  Mapa Dessi

  Barevná mapa Dessi  země démonů, příšer a mágů kam Osamělého Vlka zavede sedmý díl série gamebooků Lone Wolf. Doplněk ke gamebooku   Hrad smrti .  Formát A3 , křídový papír, skládaná do A5. 

  49 Kč

  Mapa Stornlandu

  Barevná mapa povodí řeky Storn  kam se Lone Wolf vydává v šestém díle série gamebooků o Osamělém Vlkovi.  Doplněk ke gamebooku Lone Wolf   Království děsu . Formát A3 , křídový papír, skládaná do A5.  

  49 Kč

  Mapa Vassagonie

  Barevná mapa pouštní říše Vassagonie ve které se odehrává pátý díl série Lone Wolf Stín na písku, kde dojde k završení cyklu KAI. Doplněk ke gamebooku o Lone Wolfovi Stín na písku. Formát A3 , křídový papíř, skládaná do A5 

  49 Kč

  Mapa Jižního Sommerlundu

  Barevná mapa Jižního Sommerlundu  kde se odehrává napínavý děj čtvrtého dílu série gamebooků o Lone Wolfovi. Mapu ze čtvrtého dílu Rokle zkázy . Formát A3, křídový papír, skládaná do A5 

  49 Kč

  Mapa Kalte

  Barevná mapa Kalte,  doplněk ke gamebooku o Lone Wolfovi.  Jedná se o mapu ze třetího dílu Kaltské jeskyně . Formát A3, křídový papír, skládaná do A5 

  49 Kč

  Mapa Severního Magnamundu - Svobodná království

  Barevná mapa Svobodných zemí z konce světa a Durenoru, které jsou částí Severního Magnamundu.   Stylový doplněk ke gamebookům o Lone Wolfovi. Mapa z předsádky prvního dílu s názvem Útok ze tmy . Tuto mapu využiješ i při pouti druhým dílem Oheň na vodě.    Formát A3 , křídový papír, skládaná do A5 . 

  49 Kč