Box na knihy - Lone Wolf: Cyklus Kai (vázaný)

Kartonový box s potiskem určený pro 1-5 díl vázané série Lone Wolf. 

Jedná se o samostatný box bez knih, který se hodí všem, co si nakoupili knihy samostatně.

Díky boxu nemusíš Lone Wolfa schovávat v knihovně mezi ostatními knihami. Gamebooky o Osamělém vlkovi si můžeš pěkně vystavit.

143 Kč

Tento box je určený pro cyklus KAI - díly 1-5 

Gamebooková série o Osamělém vlkovi je rozdělena do několika cyklů: Kai, Magnakai a Grand master, které byli v češtině vydány. Poslední cyklus New order zatím v češtině nevyšel.

Gamebooky v sérii Lone Wolf - vázaná cyklus KAI

Gamebooky v sérii Lone Wolf - vázaná cyklus MAGNAKAI

6. Lone Wolf: Království děsu (vázaná)
7. Lone Wolf: Hrad Smrti (vázaná)

Sbírku knih můžeš doplnit o krásné plakáty formátu A3 s motivem z obalu gamebooků.

Pro lepší orientaci při hře nebo pro absolutní sběratelskou kolekci si můžeš koupit barevné mapy jednotlivých zemí, kde se příběhy Lone Wolfa odehrávají.

Osamělý Vlk proti temnotě vyráží ozbrojený Sommerswerdem.
Ty se vybav nejultimátnější Kai vlčí kostkou. Lepší než tabulka náhody je zvuk desetistěnky kutálející se po stole. Dodej svým soubojům švih a drtivý dopad kostky ve stylu hodném Lone Wolfa.


Box na knihy - Lone Wolf: Cyklus Kai (vázaný)

Kartonový box s potiskem určený pro 1-5 díl vázané série Lone Wolf.   Jedná se o samostatný box bez knih , který se hodí všem, co si nakoupili knihy samostatně. Díky boxu nemusíš Lone Wolfa schovávat v knihovně mezi ostatními knihami. Gamebooky o Osamělém vlkovi si můžeš pěkně vystavit.

143 Kč

Lone Wolf: Hrad Smrti (vázaná)

Sedmý díl slavné série gamebooků o rytíři Osamělém Vlkovi. Druhá kniha z cyklu MAGNAKAI . Získat status velmistra Kai znamená najít sedm Kamenů vědění. Hledání dalšího kamene tě zavede do bájné země Dessi . Spřátelení mágové ti doporučí vydat se na cestu do pevnosti Kazan-Oud, jinak známé jako "Hrad smrti". Formát: 110x160 mm, 296 stran, vázaná vazba

418 Kč

Lone Wolf: Království děsu (vázaná)

Šestý díl slavné série gamebooků o rytíři Osamělém Vlkovi a první kniha , kterou začíná cyklus MAGNAKAI (díly 6-12) Jsi Osamělý Vlk, poslední přeživší rytíř kdysi mocného řádu Kai . Získal jsi zpět knihu Magnakai a rozhodl ses, že řád Kai znovu obnovíš a navrátíš mu násilně odepřenou slávu. K tomu však potřebuješ mocný Kámen vědění z Varetty . Tvá cesta proto vede do nepřátelského Stornlandu. Formát: 115x165 mm, 328 stran, vázaná vazba

418 Kč

Lone Wolf: Stín na písku (vázaná)

Pátý díl slavné série gamebooků o rytíři Osamělém Vlkovi, zároveň poslední díl cyklu KAI (knihy 1-5) na který navazuje cyklus MAGNAKAI (knihy 6-12) Tvá diplomatická cesta do pouštní říše Vassagonie se záhy změní v boj o holý život. Ve Stínu na písku budeš pronásledován zlověstným nepřítelem , který je odhodlán tě zabít za každou cenu. Formát: 114x165 mm, 299 stran, vázaná vazba

418 Kč

Lone Wolf: Rokle zkázy (vázaná)

Čtvrtý díl slavné série gamebooků o rytíři Osamělém Vlkovi. V Rokli zkázy, jsi vyslán, abys objevil ztracené zlato a vojáky, kteří zmizeli. Záhy však zjistíš, že toto poslání je mnohem závažnější - v sázce je osud celé tvé země! Formát: 114x165 mm, 288 stran, vázaná vazba

418 Kč

Lone Wolf: Kaltské jeskyně (vázaná)

Třetí díl legendární série gamebooků o Lone Wolfovi v pevné vazbě! Třetí dobrodružství zavede Osamělého vlka na sever do království ledu. V Kaltských jeskyních číhají mnohá nebezpečí, čeká tě zde velmi tvrdá zkouška odvahy i schopností rytíře Kai. Vydej se vstříc strašlivým nebezpečím ledového království a dopadni svého nejnenáviděnějšího nepřítele Vonotara a pomsti masakr Kai.  Formát: 114x165 mm, 272 stran, vázaná vazba

418 Kč

Lone Wolf: Útok ze tmy (vázaná)

První díl legendární série gamebooků o Lone Wolfovi v pevné vazbě! Jsi jediný, kdo přežil ničivý útok na klášter Kai , který po tisíce let chránil říši Sommerlund před zničením z rukou Temných pánů. Varuj krále před sílícím zlem. Služebníci temnoty tě, ale pronásledují na každém kroku.  Vydej se na nejfantastičtější a nejděsivější cestu svého života. Druhé rozšířené vydání čítající 550 odkazů.  Dobrodružství je v souladu s Definitive Edition,  změny se dočkalo téměř 100 odkazů.  Kniha je v kvalitní pevné vazbě. Formát: 114x165 mm, 378 stran, vázaná vazba

418 Kč

Lone Wolf: Oheň na vodě (vázaná)

Druhý díl slavné série gamebooků o rytíři Osamělém Vlkovi, v níž se vydáváš po stopách legendárního meče Sommerswerdu . Řád Kai je zničen , v dosahu existuje jediná síla , která může ochránit lid Sommerlundu před Temným pánem Zagarnou.  Tou silou je Sommerswerd – legendární Meč slunce. Tvým úkolem je odcestovat do Durenoru a získat slavný meč , abys mohl porazit Temného pána Zagarnu.  Druhá kniha série Kai. Nové opravené vydání - nový překlad, nové ilustrace, pevná vazba. Bonus sedmdesáti odkazové dobrodružství! Barevná mapa uvnitř knihy. Formát: 114x165 mm, 300 stran, vázaná vazba

418 Kč

  Kostka Lone Wolf

  Desetistěnná kostka , inspirovaná dobrodružstvími Lone Wolfa . Místo čísla 0 má vlčí hlavu – symbol Osamělého vlka.   Nepostradatelný pomocník každého rytíře řádu Kai při cestách po Magnamundu.  Průměr kostky je přibližně 15 mm. 

  77 Kč

  Kostka svítící - K10 tyrkysová

  Svítící desetistěnka - hrací kostka s dobře čitelnými čísly 0-9 v tyrkysové barvě, která ve tmě svítí. , Není to ledajaká desetistěnka. Tato ve tmě září . Tajemné světlo vycházející z útrob této kostky navodí jedinečnou atmosféru při hrách na hrdiny. Hodí se ke všelijakým stolním hrám , hrám na hrdiny, gamebookům a hlavně k dračáku.

  45 Kč

  Kostka svítící - K10 růžová

  Svítící desetistěnka - hrací kostka s dobře čitelnými čísly 0-9 v růžové barvě, která ve tmě svítí. , Není to ledajaká desetistěnka. Tato ve tmě září . Tajemné světlo vycházející z útrob této kostky navodí jedinečnou atmosféru při hrách na hrdiny. Hodí se ke všelijakým stolním hrám , hrám na hrdiny, gamebookům a hlavně k dračáku.

  45 Kč

  Sada kostek průhledná červená (K6,K10,K%)

  Soupravička díky které vyřešíš hody nejen v Dračí Hlídce. Hoď zaráz K10 i K% a získáš okamžitý výsledek . Jedním hodem desítky i jednotky. Červené průhledné hrací kostky s čísly. Vhodně pro hraní nejen dračáků. Sada obsahuje 3ks kostek. 1ks Šestistěnná (1k6) 1ks Desetistěnná (1k10) 1ks Procentová kostka (1k%) Procentová kostka (k%) hází čísla 00-90.

  65 Kč

  Kostka procentová průsvitná - K% červená

  Průsvitná procentová desetistěnka K% - hrací kostka s bílými čísly 00-90 v červené barvě. Hodí se ke všelijakým stolním hrám , hrám na hrdiny,  a hlavně k dračáku. Při současném hodu K% a K10 hned zjistíš výsledek hodu. K% jsou desítky a K10 jednotky. Zcela obyčejná kostka, která ti umožní s přáteli zažít neobyčejně dobrou zábavu.

  22 Kč

  Kostka procentová průsvitná - K% zelená

  Průsvitná procentová desetistěnka K% - hrací kostka s bílými čísly 00-90 v zelené barvě. Hodí se ke všelijakým stolním hrám , hrám na hrdiny,  a hlavně k dračáku. Při současném hodu K% a K10 hned zjistíš výsledek hodu. K% jsou desítky a K10 jednotky. Zcela obyčejná kostka, která ti umožní s přáteli zažít neobyčejně dobrou zábavu.

  22 Kč

  Kostka průsvitná - K10 zelená

  Průsvitná desetistěnka - hrací kostka s bílými čísly 0-9 v zelené barvě. Hodí se ke všelijakým stolním hrám , hrám na hrdiny, gamebookům a hlavně k dračáku. Zcela obyčejná kostka, která ti umožní s přáteli zažít neobyčejně dobrou zábavu.

  22 Kč

  Kostka průsvitná - K10 červená

  Průsvitná desetistěnka - hrací kostka s bílými čísly 0-9 v červené barvě. Hodí se ke všelijakým stolním hrám , hrám na hrdiny, gamebookům a hlavně k dračáku. Zcela obyčejná kostka, která ti umožní s přáteli zažít neobyčejně dobrou zábavu.

  22 Kč

  Kostka průsvitná - K6 červená

  Průsvitná šestistěnka - hrací kostka s čísly 1-6 v červené barvě s bílými čísly. Hodí se ke všelijakým stolním hrám , hrám na hrdiny a hlavně k dračáku. Zcela obyčejná kostka, která ti umožní s přáteli zažít neobyčejně dobrou zábavu.

  22 Kč

  Kostka průsvitná - K6 zelená

  Průsvitná šestistěnka - hrací kostka s čísly 1-6 v zelené barvě s bílými čísly. Hodí se ke všelijakým stolním hrám , hrám na hrdiny a hlavně k dračáku. Zcela obyčejná kostka, která ti umožní s přáteli zažít neobyčejně dobrou zábavu.

  22 Kč

  Kovaná železná kostka - K6

  Ručně kovaná šestistěnná hrací kostka o průměru 1,5 cm.   Její povrch je opatřen voskem.  Díky ručnímu kování je každá kostka unikát. Pořiď si tuto nádherně zpracovanou kostku, která tvým hodům dodá patřičnou váhu  a dotvoří jedinečnou atmosféru her na hrdiny díky opravdu osudovému zvuku, který vydávají při dopadu.  Kostky můžeš použít i jako rekvizitu na LARP nebo jako dekoraci do středověké krčmy či doma na poličku.  Pro hraní s těmito kostkami je vhodné využívat dice tray na házení kostek . Jsou totiž těžší a je potřeba s nimi více mrsknout, aby se dobře točily.  Je lepší házet na podložce než mít důlky ve stole.

  80 Kč

  Dvacetistěnka - počítadlo (zdobená-zeleno-bílá)

  Obrovská dvacetistěnná kostka o průměru 3,5 cm s detailně vyvedenými zdobenými číslicemi a směrovou šipkou ukazující na následující číslo.  Hodí se na odpočítávání jakéhokoli kouzla, efektu , nebo čehokoli jiného, s čím se v dračácích setkáš. Poslouží i jako neocenitelná pomůcka pro hráče karetních her 

  140 Kč

  Sada runových kostek - SVÍTÍCÍ

  Černé kostky s čísly a ornamenty run vyvedenými fluorescenční barvou - ve tmě svítí Sada precizně vyvedených kostek s drobounkými gravírovanými nápisy v trpasličích runách , ideální pro hráče her na hrdiny.  Obsahuje sedm kostek: čtyř, šesti, osmi, desíti, dvanácti, dvaceti stěnnou a procentovou kostku Stylové hrací kostky pro RPG s krásně vyvedenými gravírovanými číslicemi, které jsou dobře čitelné. Kostky na obvodu pole zdobí drobné trpasličí runy.   Sada těchto runových kostek tě nenechá na holičkách ani v tom nejtemnějším dungeonu. I v té nejčernější tmě svítí mocnou silou trpasličích run díky které překonáš veškeré nástrahy, které ti DM postaví do cesty.

  420 Kč

  Sada kostek pro RPG průhledná

  Sada stylových hracích kostek pro RPG s krásně vyvedenými gravírovanými číslicemi, které jsou dobře čitelné.   Sada obsahuje sedm kostek: čtyř, šesti, osmi, desíti, dvanácti, dvaceti stěnnou a procentovou kostku Sada těchto průhledných kostek s krvavě rudým písmem bude tvým dobrým pomocníkem při překonávání všech nástrah, které ti DM postaví do cesty.

  170 Kč

  Sada kostek pro RPG tyrkysovo-bílá

  Sada stylových hracích kostek pro RPG s krásně vyvedenými gravírovanými číslicemi, které jsou dobře čitelné.   Sada obsahuje sedm kostek: čtyř, šesti, osmi, desíti, dvanácti, dvaceti stěnnou a procentovou kostku Sada těchto tyrkysových kostek s bílým písmem bude tvým dobrým pomocníkem při překonávání všech nástrah, které ti DM postaví do cesty.

  170 Kč

  Pytlík na kostky Elfí písmo

  Pytlík má kruhovou základnu díky tomu pojme velké množství kostek nebo herních žetonů . Popřípadě i zlatých mincí. Tento bavlněný béžovo-černý stahovací váček na kostky zdobí elfí písmo strážců Země, nápis v sobě skrývá magickou moc starobylého hvozdu. Rozměry váčku jsou 9,5 x 13,5 cm, stahuje se pomocí tkanice s utahovadlem.  

  300 Kč

  Pytlík na kostky barevný drak

  Béžový plátěný stahovací váček na kostky zdobený obrázkem draka.  Pytlík pojme více než jednu sadu kostek. Rozměry váčku jsou 11 x 12 x 0,5 cm, stahuje se pomocí tkanice.  

  230 Kč

  Pytlík na kostky Orc

  Béžový plátěný stahovací váček na kostky zdobený orčími motivy.  Pytlík pojme více než jednu sadu kostek. Rozměry váčku jsou 11 x 12 x 0,5 cm, stahuje se pomocí tkanice.  

  230 Kč

  Pytlík na kostky Fabulous Llama

  Černý váček se zářící duhovou Llamou je tu jen pro vás a vaše kostky! Každý pytlík má trochu odlišné barevné schéma, což ho dělá jedinečným.  Rozměry váčku jsou 11 x 12 x 0,5 cm, stahuje se pomocí tkanice. 

  190 Kč

  Kelímek na kostky - Rudý drak

  Kožený kelímek na kostky s víčkem , vyrobený z kůže černého draka. Magická moc kůže tohoto tvora poskytuje majiteli mnohá využití. Jen pozor na nežádoucí pozornost! Kelímek může přilákat rozzuřené draky, kteří budou chtít pomstít svého druha... 

  600 Kč

  Dřevěný Dice Tray - dračí

  Pěkná dřevěná házecí miska s dračím motivem. Zvuk kostek padajících na dřevo dodá hře stylově napínavý nádech a kostky nelétají všude po stole.   Hozený výsledek je pěkně čitelný. Průměr misky je cca 14 cm.

  150 Kč

  Hrací kostky Dračí Hlídka - Chessex (K6, K10)

  Sada šestistěnné a desetistěnné kostky, tedy jediných kostek, které k hraní Hlídky potřebuješ. Kostky jsou vyráběny v perleťových barvách červených až modrých odstínů. Jejich třpyt připomíná šupiny draka nebo tekoucí lávu. Každá kostka je unikát a vyrábí je pro Hlídku celosvětová jednička na trhu: americká firma Chessex 

  59 Kč

  Dvacetistěnka - počítadlo (zdobená-bílo-černá)

  Obrovská dvacetistěnná kostka o průměru 3,5 cm s detailně vyvedenými zdobenými číslicemi a směrovou šipkou ukazující na následující číslo.  Hodí se na odpočítávání jakéhokoli kouzla, efektu, nebo čehokoli jiného, s čím se v dračácích setkáte. Poslouží i jako neocenitelná pomůcka pro hráče karetních her 

  140 Kč

  Sada kostek průhledná zelená (K6,K10,K%)

  Soupravička díky které vyřešíš hody nejen v Dračí Hlídce. Hoď zaráz K10 i K% a získáš okamžitý výsledek. Jedním hodem desítky i jednotky. Zelené průhledné hrací kostky s čísly. Vhodně pro hraní nejen dračáků. Sada obsahuje 3ks kostek. 1ks Šestistěnná (1k6) 1ks Desetistěnná (1k10) 1ks Procentová kostka (1k%) Procentová kostka (k%) hází čísla 00-90.

  65 Kč