Lone Wolf: Oheň na vodě

super cena

Druhý díl slavné série gamebooků o rytíři Osamělém Vlkovi, v níž se vydáváš po stopách legendárního meče Sommerswerdu.

Řád Kai je zničen, v dosahu existuje jediná síla, která může ochránit lid Sommerlundu před Temným pánem Zagarnou. 

Tou silou je Sommerswerd – legendární Meč slunce. Tvým úkolem je odcestovat do Durenoru a získat slavný meč, abys mohl porazit Temného pána Zagarnu. 

Druhá kniha série Kai.

Nové opravené vydání - nový překlad, nové ilustrace.

Bonus sedmdesáti odkazové dobrodružství!

Barevná mapa uvnitř knihy.

Formát: 

279 Kč
cena včetně DPH bez DPH 279 Kč
Skladem

Jsi Lone Wolf - Osamělý Vlk, poslední z rytířů řádu Kai.

Obrovská armáda vedená Temným pánem Zagarnou během překvapivé invaze do Sommerlundu srovnala se zemí opevněný klášter řádu Kai. Ty jsi jediný, kdo tuto osudovou bitvu přežil, a proto jsi přísahal, že smrt svých bratří pomstíš. 

Krutá válka zuří ve tvé vlasti, Sommerlundu, od doby, co Temní páni začali obléhat hlavní město země. 

Král tě posílá do Durenoru pro zbraň, která jediná může zachránit lid Sommerlundu: Sommerswerd - Meč slunce. 

Vydej se na cestu plnou nebezpečí a moudře využívej svých schopností, abys získal Sommerswerd, a tak zachránil vlast před zničením Temnými pány.

Čeká tě zrada a sabotáž, divoké mořské bouře, Tarnalinův tunel a přízračné smrtící koráby Vonotara Zrádce. Nepřátelé se skrývají za každým otočením stránky. Povstaneš vstříc svému osudu?

Na napínavou cestu se můžeš vydat i v případě, že jsi nepodnikl první z dobrodružných výprav Lone Wolfa, Útok ze tmy.

OHEŇ NA VODĚ je druhou knihou ze série Osamělý vlk - jedinečné interaktivní fantasy série. Každý díl lze hrát samostatně nebo je kombinovat a vytvořit tak souvislý RPG epos.

Lone Wolf: Oheň na vodě získal na Databázi knih
vynikající hodnocení 83 %. 

Doplňky k druhému dílu Lone Wolf: Oheň na vodě

Plakát s motivem z obalu gamebooku Oheň na vodě, jehož autorem je Alberto Dal Lago. Vyzdob si svůj pokoj nebo klubovnu oblíbeným hrdinou Lone Wolfem.
Formát A3, lesklá křída, rolovaný.

Barevná mapa Severního Magnamundu 
Jedná se o mapu z předsádky prvního dílu s názvem Útok ze tmy, kterou využiješ i při hraní druhého dílu.  
Formát A3, lesklá křída, skládaná do formátu A5. 

Stylová desetistěnná kostka, inspirovaná Lone Wolfem. Místo čísla 0 má vlčí hlavu – symbol Osamělého Vlka. Nepostradatelný pomocník každého rytíře řádu Kai při cestách po Magnamundu. 

Kartonový box s potiskem určený pro 1-5 díl vázané série Lone Wolf. Jedná se o samostatný box bez knih, který se hodí všem, co si nakoupili knihy samostatně.

ZDE si můžeš stáhnout originální průvodní listinu v angličtině včetně všech užitečných lejster na poznámky, souboje a tabulku náhody.

Na co se v novém vydání Lone Wolfa můžeš těšit?

Nové opravené vydání 
nový český překlad, nové ilustrace a jako bonus nové sedmdesáti odkazové dobrodružství! 

Gamebook je v pevné vazbě s krásnou obálkou, jejímž autorem je renomovaný výtvarník Alberto Dal Lago, a barevnou mapou na předsádce.

Gamebooky v sérii Lone Wolf - vázaná

Obálky originální a českých verzí.

1984
1984
1993 AFSF
1993 AFSF
2011 Mytago
2011 Mytago

Plakát Lone Wolf - Hrad smrti

Plakát k sedmému dílu gamebooku Lone Wolf - Hrad smrti , což je sedmý díl slavné série gamebooků od Joe Devera. Formát plakátu A3 rolovaný , lesklá křída. Výzdoba zdi, kterou potřebuje každý fanoušek Lone Wolfa. 

39 Kč

Plakát Lone Wolf - Království děsu

Plakát k šestému dílu gamebooku Lone Wolf -  Království děsu , což je šestý díl slavné série gamebooků od Joe Devera. Zároveň tímto dílem začíná cyklus MAGNAKAI. Formát plakátu A3 rolovaný , lesklá křída. Výzdoba zdi, kterou potřebuje každý fanoušek Lone Wolfa. 

39 Kč

Plakát Lone Wolf - Stín na písku

Plakát k pátému dílu gamebooku Lone Wolf - Stín na písku , což je pátý díl slavné série gamebooků od Joe Devera. Zároveň se jedná o poslední knihu cyklu KAI. Formát plakátu A3 rolovaný , lesklá křída. Výzdoba zdi, kterou potřebuje každý fanoušek Lone Wolfa. 

49 Kč

Plakát Lone Wolf - Rokle zkázy

Plakát ke čtvrtému dílu gamebooku Lone Wolf - Rokle zkázy , což je čtvrtý díl slavné série gamebooků od Joe Devera. Formát plakátu A3 rolovaný , lesklá křída. Výzdoba zdi, kterou potřebuje každý fanoušek Lone Wolfa. 

49 Kč

Plakát Lone Wolf - Kaltské jeskyně

Plakát k třetímu dílu gamebooku Lone Wolf - Kaltské jeskyně což je třetí díl slavné série gamebooků od Joe Devera. Formát plakátu A3 rolovaný , lesklá křída. Výzdoba zdi, kterou potřebuje každý fanoušek Lone Wolfa. 

49 Kč

Plakát Lone Wolf - Oheň na vodě

Plakát k druhému dílu gamebooku Lone Wolf - Oheň na vodě což je druhý díl slavné série gamebooků od Joe Devera. Formát plakátu A3 rolovaný , lesklá křída. Výzdoba zdi, kterou potřebuje každý fanoušek Lone Wolfa. 

49 Kč

Plakát Lone Wolf - Útok ze tmy

Plakát k prvnímu dílu gamebooku Lone Wolf - Útok ze tmy ,  což je první a nejslavnější díl série gamebooků od Joe Devera. Formát plakátu A3 rolovaný , lesklá křída. Výzdoba zdi, kterou potřebuje každý fanoušek Lone Wolfa.

61 Kč

  Mapa Magnamundu - skládaná

  Fantastický svět Magnamundu, to je luxusní detailní mapa Magnamundu ze světa gamebookové série Lone Wolf . Velkoformátový plakát s originálním papírovým přebalem. Jedinečný dárek pro všechny fanoušky Osamělého vlka a slavných gamebooků o něm. Autorem mapy je Francesco Mattioli , který ji vytvořil ve spolupráci s Joe Deverem. Zpracování graficky navazuje na detaily map, které znáte z gamebooků. O českou lokalizaci se postaralo vydavatelství Mytago. 

  287 Kč

  Mapa Dessi

  Barevná mapa Dessi  země démonů, příšer a mágů kam Osamělého Vlka zavede sedmý díl série gamebooků Lone Wolf. Doplněk ke gamebooku   Hrad smrti .  Formát A3 , křídový papír, skládaná do A5. 

  49 Kč

  Mapa Stornlandu

  Barevná mapa povodí řeky Storn  kam se Lone Wolf vydává v šestém díle série gamebooků o Osamělém Vlkovi.  Doplněk ke gamebooku Lone Wolf   Království děsu . Formát A3 , křídový papír, skládaná do A5.  

  49 Kč

  Mapa Vassagonie

  Barevná mapa pouštní říše Vassagonie ve které se odehrává pátý díl série Lone Wolf Stín na písku, kde dojde k završení cyklu KAI. Doplněk ke gamebooku o Lone Wolfovi Stín na písku. Formát A3 , křídový papíř, skládaná do A5 

  49 Kč

  Mapa Jižního Sommerlundu

  Barevná mapa Jižního Sommerlundu  kde se odehrává napínavý děj čtvrtého dílu série gamebooků o Lone Wolfovi. Mapu ze čtvrtého dílu Rokle zkázy . Formát A3, křídový papír, skládaná do A5 

  49 Kč

  Mapa Kalte

  Barevná mapa Kalte,  doplněk ke gamebooku o Lone Wolfovi.  Jedná se o mapu ze třetího dílu Kaltské jeskyně . Formát A3, křídový papír, skládaná do A5 

  49 Kč

  Mapa Severního Magnamundu - Svobodná království

  Barevná mapa Svobodných zemí z konce světa a Durenoru, které jsou částí Severního Magnamundu.   Stylový doplněk ke gamebookům o Lone Wolfovi. Mapa z předsádky prvního dílu s názvem Útok ze tmy . Tuto mapu využiješ i při pouti druhým dílem Oheň na vodě.    Formát A3 , křídový papír, skládaná do A5 . 

  49 Kč