Lone Wolf: Útok ze tmy

super cena

První díl legendární série gamebooků o Lone Wolfovi.

Jsi jediný, kdo přežil ničivý útok na klášter Kai, který po tisíce let chránil říši Sommerlund před zničením z rukou Temných pánů. Varuj krále před sílícím zlem. Služebníci temnoty tě, ale pronásledují na každém kroku. 

Vydej se na nejfantastičtější a nejděsivější cestu svého života.

Druhé rozšířené vydání čítající 550 odkazů. 

Dobrodružství je v souladu s Definitive Edition, změny se dočkalo téměř 100 odkazů. 


279 Kč
cena včetně DPH bez DPH 279 Kč

Jsi jediný, kdo přežil ničivý útok na klášter Kai, který po tisíce let chránil říši Sommerlund před zničením z rukou Temných pánů. Ve gamebooku Útok ze tmy se musíš vydat na nebezpečnou cestu, abys varoval krále před sílícím zlem. Služebníci temnoty tě pronásledují na každém kroku. Pečlivě vol své schopnosti a zbraně - každá volba může být rozdílem mezi životem a smrtí na nejfantastičtější a nejděsivější cestě tvého života.

Nyní jsi posledním z rytířů Kai - jsi Lone Wolf, Osamělý vlk.
Přísahal jsi pomstu, ze všeho nejdříve však musíš vyrazit do Holmgardu a varovat krále před hrozbou války. Služebníci Temných pánů tě však neúnavně pronásledují a každé otočení stránky znamená nové nebezpečí. 

První díl legendární série gamebooků o Lone Wolfovi v pevné vazbě!

Touto napínavou knihou v roce 1984 Joe Dever odstartoval epická dobrodružství Osamělého Vlka, která skoro po čtyřiceti letech stále pokračují

Jedná se o druhé rozšířené vydání čítající 550 odkazů. O nové ilustrace uvnitř knihy se postaral Rich "Nerdgore" Sampson.

Dobrodružství je v souladu s Definitive Edition, změny se dočkalo téměř 100 odkazů.

Kniha je v kvalitní pevné vazbě a s nádhernou obálkou, jejímž autorem je renomovaný výtvarník Alberto Dal Lago.

Lone Wolf: Útok ze tmy získal na Databázi knih
vynikající hodnocení 85 %. 

Doplňky k prvnímu dílu Lone Wolf: Útok ze tmy

Plakát s motivem z obalu gamebooku Útok ze tmy, jehož autorem je Alberto Dal Lago. Vyzdob si svůj pokoj nebo klubovnu oblíbeným hrdinou Lone Wolfem.
Formát A3, lesklá křída, rolovaný

Barevná mapa Severního Magnamundu 
Jedná se o mapu z předsádky prvního dílu s názvem Útok ze tmy, kterou využiješ i při hraní druhého dílu.  
Formát A3, lesklá křída, skládaná do formátu A5. 

Stylová desetistěnná kostka, inspirovaná dobrodružstvími Lone Wolfa. Místo čísla 0 má vlčí hlavu – symbol Osamělého vlka. Stylový doplněk ke gamebookové sérii od Joe Devera. Nepostradatelný pomocník každého rytíře řádu Kai při cestách po Magnamundu

Kartonový box s potiskem určený pro 1-5 díl vázané série Lone Wolf. Jedná se o samostatný box bez knih, který se hodí všem, co si nakoupili knihy samostatně.

ZDE si můžeš stáhnout originální průvodní listinu v angličtině včetně všech užitečných lejster na poznámky, souboje a tabulku náhody.

Na co se v novém vydání Lone Wolfa můžeš těšit?

Nové opravené vydání - nový český překlad, nové ilustrace.

Gamebook je v pevné vazbě s krásnou obálkou, jejímž autorem je renomovaný výtvarník Alberto Dal Lago, a barevnou mapou na předsádce.

Gamebooky v sérii Lone Wolf - vázaná

Obálky originálních a českých verzí.

1984
1984
1992 AFSF
1992 AFSF
2011 Mytago
2011 Mytago
2023 Holmgard Press
2023 Holmgard Press

Nejslavnější gamebook – první ze série Lone Wolf.
Jakožto jediný přeživší z rytířů řádu Kai, máš za úkol varovat krále před útokem Temných pánů. Jejich sluhové tě však na cestě pronásledují – nebezpečí číhá na každém rohu. 


Plakát Lone Wolf - Hrad smrti

Plakát k sedmému dílu gamebooku Lone Wolf - Hrad smrti , což je sedmý díl slavné série gamebooků od Joe Devera. Formát plakátu A3 rolovaný , lesklá křída. Výzdoba zdi, kterou potřebuje každý fanoušek Lone Wolfa. 

39 Kč

Plakát Lone Wolf - Království děsu

Plakát k šestému dílu gamebooku Lone Wolf -  Království děsu , což je šestý díl slavné série gamebooků od Joe Devera. Zároveň tímto dílem začíná cyklus MAGNAKAI. Formát plakátu A3 rolovaný , lesklá křída. Výzdoba zdi, kterou potřebuje každý fanoušek Lone Wolfa. 

39 Kč

Plakát Lone Wolf - Stín na písku

Plakát k pátému dílu gamebooku Lone Wolf - Stín na písku , což je pátý díl slavné série gamebooků od Joe Devera. Zároveň se jedná o poslední knihu cyklu KAI. Formát plakátu A3 rolovaný , lesklá křída. Výzdoba zdi, kterou potřebuje každý fanoušek Lone Wolfa. 

49 Kč

Plakát Lone Wolf - Rokle zkázy

Plakát ke čtvrtému dílu gamebooku Lone Wolf - Rokle zkázy , což je čtvrtý díl slavné série gamebooků od Joe Devera. Formát plakátu A3 rolovaný , lesklá křída. Výzdoba zdi, kterou potřebuje každý fanoušek Lone Wolfa. 

49 Kč

Plakát Lone Wolf - Kaltské jeskyně

Plakát k třetímu dílu gamebooku Lone Wolf - Kaltské jeskyně což je třetí díl slavné série gamebooků od Joe Devera. Formát plakátu A3 rolovaný , lesklá křída. Výzdoba zdi, kterou potřebuje každý fanoušek Lone Wolfa. 

49 Kč

Plakát Lone Wolf - Oheň na vodě

Plakát k druhému dílu gamebooku Lone Wolf - Oheň na vodě což je druhý díl slavné série gamebooků od Joe Devera. Formát plakátu A3 rolovaný , lesklá křída. Výzdoba zdi, kterou potřebuje každý fanoušek Lone Wolfa. 

49 Kč

Plakát Lone Wolf - Útok ze tmy

Plakát k prvnímu dílu gamebooku Lone Wolf - Útok ze tmy ,  což je první a nejslavnější díl série gamebooků od Joe Devera. Formát plakátu A3 rolovaný , lesklá křída. Výzdoba zdi, kterou potřebuje každý fanoušek Lone Wolfa.

61 Kč

  Mapa Magnamundu - skládaná

  Fantastický svět Magnamundu, to je luxusní detailní mapa Magnamundu ze světa gamebookové série Lone Wolf . Velkoformátový plakát s originálním papírovým přebalem. Jedinečný dárek pro všechny fanoušky Osamělého vlka a slavných gamebooků o něm. Autorem mapy je Francesco Mattioli , který ji vytvořil ve spolupráci s Joe Deverem. Zpracování graficky navazuje na detaily map, které znáte z gamebooků. O českou lokalizaci se postaralo vydavatelství Mytago. 

  287 Kč

  Mapa Dessi

  Barevná mapa Dessi  země démonů, příšer a mágů kam Osamělého Vlka zavede sedmý díl série gamebooků Lone Wolf. Doplněk ke gamebooku   Hrad smrti .  Formát A3 , křídový papír, skládaná do A5. 

  49 Kč

  Mapa Stornlandu

  Barevná mapa povodí řeky Storn  kam se Lone Wolf vydává v šestém díle série gamebooků o Osamělém Vlkovi.  Doplněk ke gamebooku Lone Wolf   Království děsu . Formát A3 , křídový papír, skládaná do A5.  

  49 Kč

  Mapa Vassagonie

  Barevná mapa pouštní říše Vassagonie ve které se odehrává pátý díl série Lone Wolf Stín na písku, kde dojde k završení cyklu KAI. Doplněk ke gamebooku o Lone Wolfovi Stín na písku. Formát A3 , křídový papíř, skládaná do A5 

  49 Kč

  Mapa Jižního Sommerlundu

  Barevná mapa Jižního Sommerlundu  kde se odehrává napínavý děj čtvrtého dílu série gamebooků o Lone Wolfovi. Mapu ze čtvrtého dílu Rokle zkázy . Formát A3, křídový papír, skládaná do A5 

  49 Kč

  Mapa Kalte

  Barevná mapa Kalte,  doplněk ke gamebooku o Lone Wolfovi.  Jedná se o mapu ze třetího dílu Kaltské jeskyně . Formát A3, křídový papír, skládaná do A5 

  49 Kč

  Mapa Severního Magnamundu - Svobodná království

  Barevná mapa Svobodných zemí z konce světa a Durenoru, které jsou částí Severního Magnamundu.   Stylový doplněk ke gamebookům o Lone Wolfovi. Mapa z předsádky prvního dílu s názvem Útok ze tmy . Tuto mapu využiješ i při pouti druhým dílem Oheň na vodě.    Formát A3 , křídový papír, skládaná do A5 . 

  49 Kč