Dračí Hlídka - Pravidla pro pokročilé - Sběratelská edice

Limitovaná edice

Limitovaná, sběratelská edice v tvrdé vazbě. Pravidla pro pokročilé obsahují: Příručku hráče, která tě provede rozvojem a specializací postavy na 6. – 24. úrovni a Příručku vypravěče, která popisuje rychlou tvorbu zápletek, NPC i celého světa

Součástí sběratelské edice je také exkluzivní balík digitálních ilustrací z těchto knih. Obě knihy jsou v prémiové pevné vazbě. 

Formát knih: Pevná vazba, A4. 

Pravidla pro pokročilé jde zakoupit i v měkké vazbě.

999 Kč

Přežil jsi všechny střety s nepřítelem? Máš už dost zkušeností, aby ses mohl stát expertem? Pak přišel tvůj čas. Nauč se novým schopnostem a změn svého válečníka v elitního rytíře královské gardy. Ovládni skrytá tajemství alchymie a staň se theurgem – vládcem astrálních sfér. Nových možností je bezpočet. Ať už se rozhodneš jakkoliv, nic už nebude jako dřív. Nové úkoly a dobrodružství na tebe čekají. 

Obě knihy navazují na Pravidla pro začátečníky. 

Příručka hráče obsahuje popis nových schopností a dovedností pro hráče na 6.-24. úrovni. Zároveň ti umožní volbu jedné ze tří specializací každého povolání. Vedle pokročilého soubojového systému obsahuje i mechaniky pro námořní bitvy či jezdecké souboje.

Příručka vypraveče je průvodcem tvou představivostí. Najdeš v ní návody k tvorbě nezapomenutelných lokací světa, detailního pozadí postav nebo tipy pro zpestření cestování družiny krajinou. Mimo jiné obsahuje i desítky obávaných monster a unikátních předmětů, které vnesou do příběhu nové výzvy a překvapení. 

Obsah balení:
Příručka pro hráče (A4, pevná vazba)
Příručka pro vypravěče (A4, pevná vazba)
Balík digitálních ilustrací 

Formát knih: Pevná vazba, A4.