Dračí Hlídka - Pravidla pro začátečníky – Kompletní set (v1.1)

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Pravidla pro začátečníky - PPZ KOMPLETNÍ SET. 

Tento herní set pravidel pro hráče i vypravěče (PJ) je určen pro začínající dobrodruhy a pokrývá hru postav na 1.-5. úrovni. Pravidla jsou navíc psána tak, aby je zvládl každý (i ten, kdo podobné hry nikdy nehrál).

Zažij fantasy na vlastní kůži! 

Obsah balení:
Příručka pro hráče (A4, šitá vazba)
Příručka pro vypravěče (A4, šitá vazba)
2 ks hracích kostek (1x šestistěnná, 1x desetistěnná)
Univerzální osobní deník
Ukázkové osobní deníky + nápovědní listy 

Na pravidla od 6. úrovně navazuje další kniha pravidel pro pokročilé.   

497 Kč
cena včetně DPH bez DPH 497 Kč
Skladem

Dračí Hlídka - Pravidla pro začátečníky, PPZ– Kompletní set (v1.1)

Tento herní set pravidel pro hráče i vypravěče (PJ) je určen pro začínající postavy a pokrývá hru na 1.-5. úrovni. Pravidla jsou navíc psána tak, aby je zvládl každý i ten, kdo podobné hry nikdy nehrál.

Zažij fantasy na vlastní kůži! Staň se drsným válečníkem, tajemným alchymistou nebo mocným kouzelníkem! Začít s tím můžeš právě teď!

Pravidla pro začátečníky obsahují 2 knihy.

Příručka pro hráče,

která tě provede tvorbou postavy. Výběrem povolání a rasy. Příručka pro hráče obsahuje kompletní seznam povolání a ras za, které je možná hrát. Najdeš v ní přehledně sepsané a seřazené zvláštní schopnosti jednotlivých povolání. Také v ní najdeš soubor dovedností, které se může naučit každá postava. Součástí příručky pro hráče je také kompletní seznam vybavení, zbraní, zbrojí a veškerá pravidla, která potřebuješ ke hře. Pravidla Dračí Hlídky jsou jednoduchá a velmi snadno je dostaneš do krve během hry. 

Příručka vypravěče,

která z tebe udělá tvůrce, spisovatele, režiséra a scenáristu v jedné osobě. Vypravěč neboli Pán Jeskyně (PJ) pro hráče postav vytváří dobrodružství, kterým pak hráči prochází a snaží se zdolat výzvy, porazit monstra a rozluštit rébusy, jež PJ do hry nastražil. V příručce vypravěče se dozvíš jak dobrodružství připravit a vést během hry. Součástí knihy je spousta příkladů jak řešit různé situace ve hře. Velkou část příručky vypravěče pak tvoří takzvaný Bestiář. Část knihy, kde PJ najde připravené nestvůry, které může družině dobrodruhů postavit do cesty. 

Pět bodů jak rychle začít hrát

  1. Stáhni si z tohoto odkazu předpřipravená dobrodružství pro první úrovně postav. 
  2. Najdeš tam i připravené herní postavy včetně osobních deníků.
  3. V balíčku jsou také nápovědní listy pro začínající hráče a to pro každé povolání.
  4. Přečti si článek proč je dobré "nulté sezení".
  5. Pusť se s ostatními do hry.

O tom jak se co nejrychleji dostat do hry a jak si ji pořádně užít si můžeš přečíst na blogu, kde sdílím své skoro třicetileté zkušenosti s hraním her na hrdiny.

Dračí Hlídka je fantasy hra na hrdiny, ve které můžeš prožít mnoho epických dobrodružství. Vyzkoušej si být čarodějem a vládnout kouzlům. Anebo v těle válečníka drtit monstra. Je pro tebe přichystáno sedm ras a šest povolání. Ve hře není nic předem dáno. Všechno je jen a jen na tobě. V Dračí Hlídce tak můžeš hrát doslova COKOLIV

Na pravidla pro začátečníky od 6. úrovně navazuje další kniha pravidel pro pokročilé.  

Autor: Pavel Ondrusz

ISBN: 978-80-908162-1-3, 978-80-908162-2-0
Formát: A4, šitá vazba
Doporučený věk: 9+