Dračí Hlídka - Pravidla pro pokročilé - Standardní edice

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Standardní edice Pravidel pro pokročilé obsahuje Příručku hráče, která tě provede rozvojem a specializací postavy na 6. – 24. úrovni a Příručku vypravěče, která popisuje rychlou tvorbu zápletek, NPC i celého světa.

Formát knih: Měkká, šitá vazba, A4. 

Pravidla pro pokročile jsou i k dostání i v limitované sběratelské edici

649 Kč

Přežil jsi všechny střety s nepřítelem? Máš už dost zkušeností, aby ses mohl stát expertem? Pak přišel tvůj čas. Nauč se novým schopnostem a změn svého válečníka v elitního rytíře královské gardy. Ovládni skrytá tajemství alchymie a staň se theurgem – vládcem astrálních sfér. Nových možností je bezpočet. Ať už se rozhodneš jakkoliv, nic už nebude jako dřív. Nové úkoly a dobrodružství na tebe čekají. 

Obě knihy navazují na Pravidla pro začátečníky. 

Příručka hráče obsahuje popis nových schopností a dovedností pro hráče na 6.-24. úrovni. Zároveň ti umožní volbu jedné ze tří specializací každého povolání. Vedle pokročilého soubojového systému obsahuje i mechaniky pro námořní bitvy či jezdecké souboje.

Příručka vypraveče je průvodcem tvou představivostí. Najdeš v ní návody k tvorbě nezapomenutelných lokací světa, detailního pozadí postav nebo tipy pro zpestření cestování družiny krajinou. Mimo jiné obsahuje i desítky obávaných monster a unikátních předmětů, které vnesou do příběhu nové výzvy a překvapení. 

Obsah balení:
Příručka pro hráče (A4, šitá vazba)
Příručka pro vypravěče (A4, šitá vazba) 

Formát knih: Měkká, šitá vazba, A4.