Lone Wolf - gamebook

Světoznámé gamebooky o posledním rytíři Kai z pera mistra oboru Joe Devera.

Slavná gamebooková a knižní série Lone Wolf od Joe Devera se dočkala mnoha zpracování - herního, knižního i počítačového. Ponoř se do tajemného světa Magnamundu prostřednictvím příběhů, interaktivních knih či hry na hrdiny! Gamebooky vycházejí i v tvrdé vazbě.


Jak díky gamebookům ze série Lone Wolf dokážu odtrhnout děti od monitorů a pasivního konzumování "zábavy" na You Tube a podobných platformách. Článek zde.


ZDE si můžeš stáhnout anglickou originální průvodní listinu pro knihy 1-5 Kai, včetně všech užitečných lejster na poznámky, souboje a tabulku náhody včetně přehledu bojových koeficientů. 

ZDE si můžeš stáhnout anglickou originální průvodní listinu pro knihy 6-12 Magnakai, včetně všech užitečných lejster na poznámky, souboje a tabulku náhody včetně přehledu bojových koeficientů. 


Knižní a gamebooková série o posledním rytíři Kai je na českém trhu od 90. let díky vydavatelství AFSF. 

Dnes Lone Wolf vychází v novém překladu, kdy kromě patnácti již dříve vydaných dílů se chystá i zbytek série Kai a další díly knih Legendy o Osamělém Vlkovi. Vyšla také dobrodružná hra na hrdiny Lone Wolf.

Magnamund je velice chytlavý fantasy svět s bohatou geografií, historií a zvláštní atmosférou neustálého zápasu dobra a zla

Pro fanoušky je v provozu česká Magnamund wiki, kde nalezneš množství informací o tomto univerzu.